PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-05-18

Czerwcowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Najnowsze, czerwcowe wydanie magazynu Metal Hammer trafiło dziś do punktów sprzedaży. Bohaterem okładkowym jest tym razem zespół Helloween.…
2021-05-18

The Dead Daisies na jedynym koncercie w Polsce!

Zespół The Dead Daisies zagra 13 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Progresja! W składzie super grupy występują Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sa…
2021-05-17

TOKIO HOTEL - przeniesienie trasy koncertowej i nowa data polskiego występu

W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa TOKIO HOTEL zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy…
2021-05-11

Ian Parry's Rock Emporium - teledysk "Til The Day I Die" już dostępny

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Iana Parry’ego zatytułowanej „Brute Force”.…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2007-11-00

SBB - The Rock Tour

Legendarna formacja SBB powraca ze znowym znakomitym albumem. Zaraz po premierze płyty "The Rock" zespół wyruszy na trasę koncertową po Polsce. Punktem kulminacyjnym będzie występ w Teatrze Śląskim w Katowicach, który zostanie zarejestrowany na potrzeby wydawnictwa DVD.
więcej
2007-10-31

CAAMORA / The Oliver Wakeman Band / Pallas - Katowice

31 października, na deskach teatru im. Stanisława Wyspiańskiego polska publiczność, jako jedyna na świecie, będzie miała okazję uczestniczyć w niezwykłej premierze progrockowej opery "She". Obok Caamory, głównej gwiazdy wieczoru, pojawi się również The Oliver Wakeman Band oraz pionierzy nurtu neoprogressive, muzycy kultowej już formacji Pallas.
więcej
2007-10-30

MACALPINE / SHEEHAN / DONATI - Kraków

Trójka absolutnych wirtuozów na jedynym i wyjątkowym koncercie w Polsce! "Instrumentalna supergrupa, to chyba najlepszy sposób na opisanie Devil's Slingshot. Kiedy w zespole grają tacy muzyczy jak perkusista Virgil Donati (Planet X, Ring Of Fire, CAB), tak uznany gitarzysta jak Tony MacAlpine (Planet X, CAB) i legendarny basista Billy Sheehan (Mr Big, David Lee Roth) to jest to gwarancja wysokiego poziomu wirtuozerii (...)
więcej
2007-10-20

DIMMU BORGIR / Amon Amarth / Engel - Warszawa

Już 20 października w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce pojawi się kultowa formacja Dimmu Borgir! Grupa zagra w Warszawie w ramach europejskiego etapu trasy The Invaluable Darkness Tour, która rozpoczęła się 23 września, koncertem w Amsterdamie. Jako support pojawią się 2 formacje, Amon Amarth oraz Engel.
więcej
2007-10-17

KORPIKLAANI / Kivimetsan Druidi - Wrocław

Fińska formacja Korpiklaani na jedynym koncercie w Polsce! Zespół znany z niezwykle żywiołowych koncertów oraz nietuzinkowego wizerunku scenicznego. Ich muzyka to niezwykłe połączenie fińskiej tradycji z ciężkim metalowym brzmieniem. We Wrocławiu formacja będzie promować swój najnowszy album Tervaskanto. Formacją, która będzie rozgrzewać publiczność będzie fiński Kivimetsan Druidi.
więcej
2007-10-00

FISH - Clutching at Stars Tour

FISH - legendarny wokalista Marillion w Polsce! Trasa obejmie 10 największych polskich miast, gdzie FISH pojawi się na niezwykłych klimatycznych klubowych koncertach. Artysta zaprezentuje polskiej publiczności materiał z najnowszej solowej płyty "13th Star", która już teraz określana jest jako jedna z najlepszych w całej jego karierze.
więcej
2007-08-12

METAL HAMMER FESTIVAL 2007

Po roku przerwy powraca kultowy Metal Hammer Festival! Rewelacyjny line-up gwarantuje, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku! Kolejne święto ciężkiego grania już 12 sierpnia w katowickim Spodku! Główną gwiazdą tegorocznej edycji będzie ikona progresywnego rocka, zespół TOOL. Ponadto wystąpi: sensacyjna formacja z Japonii, Dir en grey. Polskę będzie reprezentować: Coma i Delight.
więcej
2007-07-06

KORN / Wu-hae - Katowice

Korn powracaa do Polski w związku z premierą najnowszego, ósmego krążka w ich karierze!
więcej
2007-06-28

AS I LAY DYING / Daymares / Toxic Bonkers - Warszawa

Już 28 czerwca w warszawskiej Proximie wystąpi kultowa metalcorowa formacja As I Lay Dying. Jako support zaprezentują się dwie polskie grupy: Daymares oraz Toxic Bonkers.
więcej
2007-06-14

TYPE O NEGATIVE / Desdemona / Ciryam - Warszawa

Type O Negative na jedynym koncercie w Polsce! Peter Steel przybędzie ze swoją ekipą do Warszawy w ramach trasy promującej najnowszy, świetnie przyjęty album "Dead again". Na koncercie usłyszymy kawałki z najnowszej płyty, ale na pewno nie zabraknie sztandarowych utworów formacji. Ponadto zespół wspomagany będzie przez nasze dwie rodzime formacje kojarzone ze sceną gotycką Desdemonę i Ciryam.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... 24 | 25 | 26