PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-06-18

Michał "Gier" Giercuszkiewicz - album "Bieszczady" już w sprzedaży, także w wersji cyfrowej!

Michał "Gier" Giercuszkiewicz był jedną z największych indywidualności polskiej sceny muzycznej, charyzmatycznym perkusistą, nietuzinkową osobowością,…
2021-06-18

Rhapsody of Fire w Polsce - bilety już w sprzedaży!

Włoska legenda symfonicznego metalu zagra 16 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Proxima w ramach promocji EP-ki „I'll Be Your Hero” oraz nadchodząc…
2021-06-15

Michał "Gier" Giercuszkiewicz - ruszyła przedsprzedaż nowej płyty!

Michał "Gier" Giercuszkiewicz był jedną z największych indywidualności polskiej sceny muzycznej, charyzmatycznym perkusistą, nietuzinkową osobowością,…
2021-06-15

Rhapsody of Fire ponownie w Polsce

Zespół zagra 16 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Proxima w ramach promocji EP-ki „I'll Be Your Hero” oraz nadchodzącego albumu „Glory For Salvati…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2008-06-30

DEATH ANGEL / Horrorscope - Wrocław

Amerykańska formacja Death Angel na pierwszym koncercie w Polsce! W roli supportu wystąpi polska formacja Horrorscope.
więcej
2008-06-09

CAVALERA CONSPIRACY / The Supergroup - Warszawa

Brazylijscy tytani muzyki metalowej Max oraz Iggor Cavalera zjednoczeni pod szyldem Cavalera Conspiracy na jedynym koncercie w Polsce!!!! Nadchodzi czas prawdy! Fani na całym świecie odliczają już dni i godziny do premiery albumu, który jest efektem współpracy dwójki muzyków, artystów, którzy cieszą się już wręcz kultowym uznaniem na thrash metalowej scenie, braci Maxa oraz Iggora Cavalerów.
więcej
2008-05-12

TARJA TURUNEN - Warszawa

Jedyny polski koncert Tarji Turunen, wokalistki obdarzonej fenomenalnym głosem oraz niezwykłą charyzmą. Osoby, która sprawiła, że formacja Nightwish zaczęła być rozpoznawana na całym świecie.
więcej
2008-05-00

BEATALLICA - Kraków, Warszawa, Wrocław

Beatallica na 3 koncertach w Polsce! Jeżeli sądzisz, że Metallica i The Beatles to dwa odrębne muzyczne światy, Beatallica udowodni Ci, że jesteś w błędzie! Przyjdź i przekonaj się sam, jak działa piorunująca mieszanka energii Metalliki z przebojowością The Beatles!
więcej
2008-04-11

SERJ TANKIAN - Warszawa

Serj Tankian - Wokalista, multiinstrumentalista, poeta, wizjoner i lider jednej z najważniejszych formacji współczesnej sceny rockowo - metalowej, obdarzony nie tylko muzycznym talentem, ale i wrażliwością na otaczającą społeczno-polityczną rzeczywistość. Jedna z największych osobowości naszych czasów na jedynym koncercie w Polsce!
więcej
2008-03-29

DOWN - Warszawa

Phil Anselmo wraz z resztą zespołu po raz pierwszy w historii zawita do Polski już 29 marca. Supergrupa Down, w której skład wchodzą: Pepper Keenan (Corrosion Of Conformity), Kirk Windstein (Crowbar), Jimmy Bower (Crowbar, Superjoint Ritual, EyeHateGod) oraz Rex Brown (ex Pantera) zagra w warszawskiej Stodole w ramach trasy promującej ich najnowszy krążek "Over the Under", który został uznany za jeden z najważniejszych metalowych albumów zeszłego roku.
więcej
2008-03-08

METALMANIA FESTIVAL 2008 - Katowice

XXII edycja największego metalowego festiwalu w Europie Środkowo-Wschodniej!
więcej
2008-03-01

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Katowice

Fenomen - The Australian Pink Floyd Show, po raz pierwszy w Polsce!
więcej
2008-01-00

OBITUARY / Holy Moses / Avatar - Warszawa, Kraków

Obituary na dw óch koncertach w Polsce! Zespół zagra 8 stycznia w warszawskiej Proximie i dzień później w Krakowie, w klubie Studio. Amerykanom towarzyszyć będą grupy Holy Moses i Avatar.
więcej
2007-12-13

THERION / The Vision Bleak - Kraków

Już 13 grudnia w krakowskim Klubie Studio, na specjalnym koncercie pojawi się Therion. Jako support wystąpi The Vision Bleak.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ... 24 | 25 | 26