PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2019-11-08

Fish na koncertach w Polsce!

Fish, jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów neoprogresywnego rocka, powróci do Polski w 2020 roku promując swój nadchodzący album „Weltschme…
2019-10-29

Metalmania Open Air 2020 - cały skład festiwalu!

Metalmania powraca! Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Pro…
2019-10-28

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert zespołu Foreigner!

Jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów na świecie wystąpi 16 czerwca 2020 roku w katowickiej hali Spodek! Będzie to jedyna okazja, aby usłysze…
2019-10-24

Alter Bridge - zmiana miejsca koncertu!

Już 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Alter Bridge. Z powodów logistycznych koncert ten przeniesiony zostaje do ARENY URSYNÓW. Wszyst…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2008-03-08

METALMANIA FESTIVAL 2008 - Katowice

XXII edycja największego metalowego festiwalu w Europie Środkowo-Wschodniej!
więcej
2008-03-01

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Katowice

Fenomen - The Australian Pink Floyd Show, po raz pierwszy w Polsce!
więcej
2008-01-00

OBITUARY / Holy Moses / Avatar - Warszawa, Kraków

Obituary na dw óch koncertach w Polsce! Zespół zagra 8 stycznia w warszawskiej Proximie i dzień później w Krakowie, w klubie Studio. Amerykanom towarzyszyć będą grupy Holy Moses i Avatar.
więcej
2007-12-13

THERION / The Vision Bleak - Kraków

Już 13 grudnia w krakowskim Klubie Studio, na specjalnym koncercie pojawi się Therion. Jako support wystąpi The Vision Bleak.
więcej
2007-11-00

SBB - The Rock Tour

Legendarna formacja SBB powraca ze znowym znakomitym albumem. Zaraz po premierze płyty "The Rock" zespół wyruszy na trasę koncertową po Polsce. Punktem kulminacyjnym będzie występ w Teatrze Śląskim w Katowicach, który zostanie zarejestrowany na potrzeby wydawnictwa DVD.
więcej
2007-10-31

CAAMORA / The Oliver Wakeman Band / Pallas - Katowice

31 października, na deskach teatru im. Stanisława Wyspiańskiego polska publiczność, jako jedyna na świecie, będzie miała okazję uczestniczyć w niezwykłej premierze progrockowej opery "She". Obok Caamory, głównej gwiazdy wieczoru, pojawi się również The Oliver Wakeman Band oraz pionierzy nurtu neoprogressive, muzycy kultowej już formacji Pallas.
więcej
2007-10-30

MACALPINE / SHEEHAN / DONATI - Kraków

Trójka absolutnych wirtuozów na jedynym i wyjątkowym koncercie w Polsce! "Instrumentalna supergrupa, to chyba najlepszy sposób na opisanie Devil's Slingshot. Kiedy w zespole grają tacy muzyczy jak perkusista Virgil Donati (Planet X, Ring Of Fire, CAB), tak uznany gitarzysta jak Tony MacAlpine (Planet X, CAB) i legendarny basista Billy Sheehan (Mr Big, David Lee Roth) to jest to gwarancja wysokiego poziomu wirtuozerii (...)
więcej
2007-10-20

DIMMU BORGIR / Amon Amarth / Engel - Warszawa

Już 20 października w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce pojawi się kultowa formacja Dimmu Borgir! Grupa zagra w Warszawie w ramach europejskiego etapu trasy The Invaluable Darkness Tour, która rozpoczęła się 23 września, koncertem w Amsterdamie. Jako support pojawią się 2 formacje, Amon Amarth oraz Engel.
więcej
2007-10-17

KORPIKLAANI / Kivimetsan Druidi - Wrocław

Fińska formacja Korpiklaani na jedynym koncercie w Polsce! Zespół znany z niezwykle żywiołowych koncertów oraz nietuzinkowego wizerunku scenicznego. Ich muzyka to niezwykłe połączenie fińskiej tradycji z ciężkim metalowym brzmieniem. We Wrocławiu formacja będzie promować swój najnowszy album Tervaskanto. Formacją, która będzie rozgrzewać publiczność będzie fiński Kivimetsan Druidi.
więcej
2007-10-00

FISH - Clutching at Stars Tour

FISH - legendarny wokalista Marillion w Polsce! Trasa obejmie 10 największych polskich miast, gdzie FISH pojawi się na niezwykłych klimatycznych klubowych koncertach. Artysta zaprezentuje polskiej publiczności materiał z najnowszej solowej płyty "13th Star", która już teraz określana jest jako jedna z najlepszych w całej jego karierze.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ... 24 | 25 | 26