PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-05-17

TOKIO HOTEL - przeniesienie trasy koncertowej i nowa data polskiego występu

W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa TOKIO HOTEL zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy…
2021-05-11

Ian Parry's Rock Emporium - teledysk "Til The Day I Die" już dostępny

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Iana Parry’ego zatytułowanej „Brute Force”.…
2021-05-07

Premiery płytowe

Metal Mind Productions ma przyjemność poinformować, że premierę mają dziś następujące tytuły:…
2021-05-07

Dziś premiera pożegnalnego krążka J.D. Overdrive - "Funeral Celebration"

Z okazji premiery płyty zespół udostępnił w sieci kolejny singiel!…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2006-10-31

PENDRAGON / Neo / Andromeda - Katowice

Pendragon, jedna z bardziej uwielbianych przez polską publiczność brytyjskich formacji rocka progresywnego, 31 października zagra ekskluzywny koncert w katowickim Teatrze Wyspiańskiego. Razem z supergrupą Neo, w której udzielają się „filary” Pendragon – Clive Nolan i Nick Barrett, zespół przedstawi materiał ze zremasteringowanego albumu „The Jewel”.
więcej
2006-10-09

DEEP PURPLE / SBB - Warszawa

Brytyjska legenda rocka na jedynym koncercie w Polsce! W roli supportu wystąpi SBB!
więcej
2006-10-00

SATYRICON / Keep of Kalessin / Insomnium - Wrocław, Warszawa

Satyricon, norwescy liderzy black metalu, na dwóch koncertach w Polsce! w roli supportu zagrają Keep Of Kalessin - przedstawiciele epickiego metalu z Norwegii oraz fińscy mistrzowie melodyjnego death metalu - formacja Insomnium.
więcej
2006-10-00

FISH - 20th Anniversary of Misplaced Childhood Tour

Fish, niekwestionowana ikona progresywnych dźwięków, zagra w Polsce trzy szczególne koncerty w ramach trasy "20th Anniversary of Misplaced Childhood"! W październiku muzyk zawita do Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa. W 2005 roku minęło 20 lat od ukazania się "Misplaced Childchood", należącego do krążków, które na zawsze zmieniły sposób pojmowania i odczuwania muzyki.
więcej
2006-06-24

TOOL - Katowice

Tool na jedynym koncercie w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej promującej album "10.000 days"!
więcej
2006-05-22

PENDRAGON / Mind Key / Gary Chandler / Steve Thorne - Katowice

22 maja w katowickim Teatrze im. Wyspiańskiego zagra grupa Pendragon. Czołowa brytyjska formacja progresywno rockowa przyjedzie do naszego kraju po pięciu latach przerwy. Ponadto wystąpi włoski Mind Key oraz dwaj progresywni muzycy z Wysp: Gary Chandler (Jadis) i Steve Thorne.
więcej
2006-05-21

PROGROCK FESTIVAL 2006

Pierwszy polski festiwal art rocka! Blisko sześć godzin muzyki w wykonaniu najlepszych krajowych zespołów i gwiazdy zagranicznej: Pendragon! Zaprezentuje się silna krajowa reprezentacja w składzie: Riverside & Quidam. Ponadto wystąpi Mind Key z Włoch oraz dwaj znakomici progresywni muzycy z Wielkiej Brytanii: Gary Chandler (Jadis) i Steve Thorne.
więcej
2006-05-09

KING DIAMOND / Thunderbolt / Griffin - Warszawa

Legenda powraca! King Diamon po raz pierwszy w Europie po 5 latach przerwy! Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 9 maja w klubie Stodoła!
więcej
2006-05-00

CARPATHIAN FOREST / Keep Of Kalessin / Hate - Wrocław, Warszawa

Norweskie zastępy nadciągają! Już wkrótce na dwóch koncertach w Polsce pojawi się legenda norweskiego metalu - Carpathian Forest. Wystąpią w warszawskiej Proximie i wrocławskim Klubie W-Z. Jako support Carpathian Forest zagra Keep Of Kalessin - przedstawiciele epickiego metalu z Norwegii oraz polski zespół Hate.
więcej
2006-04-18

IN FLAMES / SEPULTURA / Dagoba - Warszawa

W warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce wystąpi In Flames, Sepultura oraz francuska Dagoba. In Flames zawita do nas ramach światowej trasy koncertowej, promującej najnowszy album Szwedów - "Come Clarity". Melodyjni death metalowcy z IN FLAMES zawitają po raz pierwszy do Polski w ramach światowej trasy koncertowej, promującej najnowszy album Szwedów - "Come Clarity". W ramach europejskiej części trasy grupa gra w 35 największych miastach Starego Kontynentu.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26