PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2019-10-22

Listopadowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Nowe wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do kiosków. Z okładki patrzy na nas Cristina Scabbia, wokalistka bardzo lubianego nad Wisłą zes…
2019-10-21

Foreigner powraca do Polski!

Jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów na świecie wystąpi 16 czerwca 2020 roku w katowickim Spodku! Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć na ż…
2019-10-18

Cochise z premierowym wideoklipem do utworu Pustki!

Do sieci trafił właśnie kolejny teledysk promujący najnowszy album zespołu Cochise - "Exit: A Good Day To Die", który dziś trafił do sklepów!…
2019-10-18

Metalmania Open Air 2020 - kolejne zespoły na festiwalu!

Metalmania powraca! Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Pro…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2008-01-00
OBITUARY / Holy Moses / Avatar - Warszawa, Kraków

OBITUARY / Holy Moses / Avatar - Warszawa, Kraków

Obituary na dw óch koncertach w Polsce! Zespół zagra 8 stycznia w warszawskiej Proximie i dzień później w Krakowie, w klubie Studio. Amerykanom towarzyszyć będą grupy Holy Moses i Avatar.

 

OBITUARY

Holy Moses
Avatar

08.01.2008 Warszawa - Proxima

09.01.2008 Kraków - Studio

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

tel 032/205 25 00 (wew. 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl , www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), 032/253 77 60, shop@metalopolis.com.pl

 

Obituary na działa już od połowy lat 80., a swoją działalność rozpoczęła pod nazwą Xecutioner, w składzie: John i Donald Tardy, Allen West, Trevor Peres oraz David Tucker. W 1989 roku ukazał się debiutancki krążek formacji, "Slowly We Rot". Rok później z grupy odeszli West i Tucker, a na ich miejsce przyjęto Jamesa Murphy'ego (Death, Testament) oraz Franka Watkinsa. W tym składzie nagrany został krążek "Cause Of Death".

W 1997 roku grupa zawiesiła działalność, by powrócić sześć lat później. Obituary powróciło z płytą "Frozen In Time", która na rynku ukazała się w 2005 roku. Na koniec sierpnia tego roku zapowiadany jest nowy studyjny krążek zespołu - "Xecutioner's Return", który będzie siódmym albumem w dorobku formacji. W zespole obok Johna i Donalda Tardy, Trevora Peresa oraz Franka Watkinsa, pojawił się nowy muzyk, gitarzysta Ralph Santolla.

Będzie to czwarta wizyta Obituary w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w Polsce w 1992 roku, wraz z Napalm Death i Dismember, dwa lata później muzycy wystąpili w Chorzowie, a w zeszłym roku w warszawskiej Stodole (koncert został zarejestrowany na pierwsze DVD grupy - "Frozen Alive").

Obituary towarzyszyć będzie niemiecka thrash/speed metalowa formacja - Holy Moses. Grupa działa od końca lat 70. i ma w swoim dorobku 10 studyjnych płyt, z czego ostatnia - "Strenght Power With Passion" ukazała się w 2005 roku. Prawie od początku istnienia Holy Moses przewodzi charyzmatyczna Sabina "Princess Of Hell" Classen.

Obok Holy Moses pojawi się jeszcze jeden support - młoda thrash/deathmetalowa formacja ze Szwecji - Avatar. W zeszłym roku ukazał się debiutancki krążek grupy - "Thoughts Of No Tomorrow". Zespół promował ten album w rodzinnej Szwecji grając przed m.in. Hardcore Superstar oraz Dismember, natomiast na europejską trasę zespół zaproszony został przez Impaled Nazarene, a następnie towarzyszył na trasie grupie Evergrey.

 

powrót do listy