PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2020-10-23

Turbo (oficjalny profil zespołu) - rocznicowy album już w listopadzie

Z okazji 40-lecia istnienia, zespół Turbo przygotował wyjątkową kompilację “Greatest Hits”.…
2020-10-21

Michał "Gier" Giercuszkiewicz - album "Wolność" wkrótce w wersji LP!

Michał „Gier" Giercuszkiewicz był jedną z największych indywidualności polskiej sceny muzycznej, charyzmatycznym perkusistą, nietuzinkową osobowością,…
2020-10-20

Listopadowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Najnowsze wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Gwiazdą numeru jest tym razem Marilyn Manson.…
2020-10-18

Phil H. Anselmo ogłasza nową datę koncertu w Polsce!

Koncert Philip H. Anselmo & the Illegals został przeniesiony na 2021 rok. Zespół wykona specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera” 10 sier…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2010-11-00

JEAN MICHEL JARRE - Gdańsk, Płock, Wrocław, Rzeszów

Jean Michel Jarre na czterech koncertach w Polsce! JMJ to obecnie jedna z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, artysta, który jest pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był "Oxyg'ne" z 1976 r., płyta ta znalazła ponad 18 mln nabywców. Takie albumy jak "Oxyg'ne", "Equinoxe", "Magnetic Fileds", "Zoolook", "Rendez- Vous" czy "Waiting For Cousteau" okazały się ogromnym sukcesem i sprzedano ponad 80 milionów tych płyt na całym świecie. Koncerty Jarre'a cieszą się niesamowitą wręcz popularnością i artysta ten kilkukrotnie ustanawiał rekordy Guinnessa pod względem liczby zgromadzonych fanów.
więcej
2010-11-00

THERION / Loch Vostok / Leprous - Kraków, Warszawa

Szwedzki zespół Therion zagra w Polsce 28 listopada w krakowskim Klubie Studio, a dzień później, 29 listopada Christofer Johnsson i spółka zaprezentują się publiczności w warszawskiej Stodole! Oba koncerty promują najnowszy album zespołu zatytułowany "Sitra Ahra". Przed Therion na scenie pojawią się dwie kapele - Loch Vostok i Leprous.
więcej
2010-11-00

SBB

SBB, prawdziwy gigant polskiej muzyki rockowej powraca jesienią z nową płytą "Blue Trans". Nowy materiał będzie promować seria koncertów, w tym trzy w towarzystwie zespołu Deep Purple
więcej
2010-10-09

THE DILLINGER ESCAPE PLAN / Cancer Bats / The Ocean - Warszawa

Już 9 października na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Dillinger Escape Plan, a zespół supportować będą 2 formacje: kanadyjski Cancer Bats oraz niemiecki The Ocean.
więcej
2010-10-00

TARJA TURUNEN - Warszawa, Kraków

Tarja Turunen na dwóch koncertach w Polsce! Ta niezwykła artystka obdarzona fantastycznym, operowym głosem jest jedną z najważniejszych postaci fińskiego rocka i źródłem największych sukcesów formacji Nightwish.
więcej
2010-10-00

DEEP PURPLE / SBB - Rzeszów, Katowice, Wrocław

Brytyjska formacja wystapi na trzech koncertach w Polsce: 28 października w Rzeszowie (Hala Podpromie), 30 października w katowickim Spodku, a dzień później we wrocławskiej Hali Stulecia. Jako support zagra SBB!
więcej
2010-10-00

DEVIL SOLD HIS SOUL - Wrocław, Warszawa

Devil Sold His Soul - obecnie jedna z najlepszych kapel ambient, na której twórczość wpływ ma zarówno progresywny metal jak i post-hardcore wystąpi dwukrotnie w Polsce.
więcej
2010-10-00

DIMMU BORGIR / Enslaved, Sahg - Warszawa, Kraków

W październiku na dwóch koncertach w Polsce będzie gościć formacja Dimmu Borgir. Grupa zagra w Polsce w ramach trasy promującej swój najnowszy, dziewiąty już w dorobku album - "Abrahadabra". Zespołowi na całej europejskiej trasie towarzyszyć będzie grupa Enslaved oraz formacja Sahg.
więcej
2010-10-00

ANNIHILATOR - Warszawa, Kraków

W maju swoją premierę miał najnowszy, trzynasty już album w dorobku Kanadyjczyków "Annihilator", a już jesienią grupa wyruszy na europejską trasę promującą to wydawnictwo, w ramach której pojawi się na dwóch koncertach w Polsce! 26 października formacja zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim klubie Loch Ness.
więcej
2010-10-00

EPICA / Revamp / Kells - Poznań, Katowice

Na przełomie września i października na dwóch koncertach w naszym kraju wystąpi Epica. Grupę będzie można zobaczyć 30 września w poznańskim Eskulapie, a dzień później w kinoteatrze Rialto w Katowicach. Jako support zagrają: Revamp (z udziałem wokalistki After Forever - Floor Jansen) oraz Kells.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... 24 | 25 | 26