PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2020-09-14

Deftones świętuje 20-lecie płyty "White Pony"

Zespół Deftones świętuje w tym roku 20. rocznicę wydania albumu "White Pony". W związku z tym przypominamy fragmenty tej płyty.…
2020-09-11

FISH - "This Party's Over" PREMIERA

Fish opublikował teledysk do kolejnego singla z płyty "Weltschmerz"! Album ukaże się 25 września i będzie ostatnim rozdziałem w muzycznej karierze Art…
2020-09-08

KAT - Metal And Hell na czerwonym winylu

Z okazji 40. lecia zespołu KAT album „Metal And Hell” ukazuje się na czerwonym winylu.…
2020-09-06

Nowy album Luxtorpedy już w październiku

"Patyna, miedź, metal, czasami rdza, to taka muzyka, ten rodzaj muzyki gramy" - tak najnowszy krążek Luxtorpedy zapowiada Robert "Litza" Friedrich. No…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2010-02-00

U.D.O - Warszawa, Kraków

U.D.O. na dwóch koncertach w Polsce! Ojciec chrzestny heavy metalu powraca! Udo Dirkschneider to prawdziwa ikona metalu. Od 1987 roku przewodzi on swojej grupie, U.D.O., która należy do absolutnej czołówki niemieckiej sceny muzycznej i niezmiennie zachwyca rewelacyjną formą, czego najlepszym przykładem jest najnowszy album "Dominator", który ukazał się w sierpniu, tego roku.
więcej
2010-01-29

THE GATHERING - Kraków

Holenderska formacja The Gathering na jedynym koncercie w Polsce! Odbędzie się on 29 stycznia w krakowskim klubie Loch Ness. Zespół zagra w ramach europejskiej trasy promocyjnej swojego najnowszego albumu zatytułowanego "The West Pole". Będzie to również tournee, w ramach którego grupa The Gathering uczci 20. rocznicę istnienia.
więcej
2010-01-00

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Katowice

The Australian Pink Floyd Show, ponownie powraca do Polski! Tym razem zespół przybędzie do naszego kraju na cztery koncerty, aby zaprezentować największe, najważniejsze, najbardziej legendarne utwory Pink Floyd!
więcej
2009-11-04

THRESHOLD / Serenity / Spheric Universe Experience - Wrocław

4 listopada 2009 roku - taką datę powinni zapamiętać wszyscy miłośnicy prog metalowych brzmień. Dokładnie wtedy na jedynym koncercie w Polsce wystąpi angielska grupa Threshold! Zespół zagra we wrocławskim klubie Firlej w ramach trasy "Essence of Progression", a towarzyszyć mu będą dwie formacje - Spheric Universe Experience oraz Selenity.
więcej
2009-11-00

UFO - Warszawa, Wrocław

Już w listopadzie na dwóch koncertach w Polsce wystąpi legenda hard rocka - UFO! Zespół zaprezentuje się w warszawskiej publiczność w Progresji oraz we Wrocławiu, w Klubie WZ. UFO to brytyjska grupa, której nie trzeba specjalnie rekomendować żadnemu miłośnikowi hard rockowej klasyki.
więcej
2009-10-30

YES - Katowice

Po kilku latach oczekiwań legenda symfonicznego rocka, brytyjska grupa YES wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Występ odbędzie się w katowickim Spodku już 30 października! Yes to legenda muzyki, będąca przedstawicielem nurtów progresywnego i symfonicznego rocka. Yes wypracowało bardzo charakterystyczne, głębokie brzmienie, oparte na skomplikowanych harmoniach, złożonych rytmach oraz wirtuozerii muzyków.
więcej
2009-06-30

JON ANDERSON - Warszawa

Jon Anderson wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już pod koniec czerwca w warszawskim Teatrze Roma. Jon Anderson to obecnie jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny muzycznej. To autor tekstów, wokalista i multiinstrumentalista, który w historii muzyki zapisał się nie tylko jako niezapomniany lider progresywnej formacji Yes, ale również jako artysta solowy, a także muzyk, który ma w swoim dorobku wspólne nagrania z Vangelisem.
więcej
2009-06-24

DIR EN GREY - Warszawa

Po fantastycznym koncercie w 2007 roku w katowickim Spodku Dir en Grey znów powraca na jeden koncert do Polski! Wtedy zespół wystąpił u boku rewelacyjnego Toola i mocno wstrząsnął tłumnie zgromadzoną publicznością. Spodek prawie odleciał, zarówno fani jak i dziennikarze byli zachwyceni. To był niesamowity, pełen energii show! Wtedy zespół zapewniał, że z pewnością znów pojawi się w Polsce ? już niebawem spełnią swoją obietnicę. 24 czerwca grupa powtórnie rozpęta metalową burzę, tym razem w warszawskiej Progresji.
więcej
2009-06-22

DOWN - Kraków

Amerykańska supergrupa DOWN na jedynym koncercie w Polsce! Zespół zaprezentuje się w krakowskim klubie Studio, a publiczność przed występem gwiazdy rozgrzeje polska formacja Jack Daniels Overdrive. Bilety są jeszcze do nabycia, zapraszamy gorąco!
więcej
2009-06-00

TITO & TARANTULA - Kraków, Wrocław, Warszawa

Tito & Tarantula na 3 koncertach w Polsce! Tito & Tarantula to amerykańska formacja, która na muzycznym rynku działa już od 1992 roku, doskonale znana jest wszystkim wielbicielom filmów Roberta Rodrigueza. Grupa stworzyła muzykę na potrzeby takich obrazów jak np.: "Desperado" czy "Od Zmierzchu Do Świtu", gdzie również pojawiła się w roli muzyków - wampirów.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... 24 | 25 | 26