PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-05-17

TOKIO HOTEL - przeniesienie trasy koncertowej i nowa data polskiego występu

W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa TOKIO HOTEL zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy…
2021-05-11

Ian Parry's Rock Emporium - teledysk "Til The Day I Die" już dostępny

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Iana Parry’ego zatytułowanej „Brute Force”.…
2021-05-07

Premiery płytowe

Metal Mind Productions ma przyjemność poinformować, że premierę mają dziś następujące tytuły:…
2021-05-07

Dziś premiera pożegnalnego krążka J.D. Overdrive - "Funeral Celebration"

Z okazji premiery płyty zespół udostępnił w sieci kolejny singiel!…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2012-04-28
DELAIN / Trillium / Halcyon Way - Warszawa

DELAIN / Trillium / Halcyon Way - Warszawa

Wiosną Polska przeżyje prawdziwy najazd gwiazd spod znaku gotyckiego metalu! Jedną z nich jest Delain - grupa założona przez byłego pianistę Within Temptation - Martijna Westerholta zagra u nas na jedynym koncercie w warszawskim klubie Progresja! Koncert odbędzie się 28 kwietnia w ramach trasy "We Are The Others 2012".
DELAIN
 
+ Trillium
 
+ Halcyon Way
 
28.04.2012 - Warszawa, Progresja
 
Otwarcie bram - 19:00
Start - 19:30
 
 
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl,www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl
 
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl,www.metalopolis.pl
 
Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl,www.kupbilet.pl, www.eventim.pl
 
 
Zespół Delain to pochodzący z Holandii reprezentanci gatunku zwanego metalem symfonicznym. Mają na swoim koncie dwa udane, cieszące się ogromną popularnością albumy studyjne: "Lucidity" i "April Rain". Trasa 2012 odbędzie się w ramach promocji nowego krążka Delain zatytułowanego "We Are The Others". Istniejący od 2002 roku zespół początkowo był tylko projektem muzycznym, który zgromadził rzeszę świetnych muzyków, z których finalnie narodził się Delain. Początkowo zespół bazował na Martijnie Westerholcie, byłym pianiście Within Temptation, jednak szybko znakiem rozpoznawczym zespołu stała się także piękna wokalistka Charlotte Wessels. Zespół z każdym krążkiem pokazuje swoje coraz ciekawsze oblicze. O ostatniej płycie Martijn mówił tak: "Porównując "April Rain" do poprzedniej płyty, dostrzeżemy głównie różnice. Ten album to przede wszystkim praca zbiorowa całego zespołu. Proces tworzenia grupy różnił się znacznie od sposobu, w jaki powstaje każdy normalny zespół, bo pierwszy raz zagraliśmy ze sobą dopiero, gdy "Lucidity" zostało już nagrane.Przy pracy nad drugą płytą znaliśmy więc doskonale swoje słabe i mocne punkty, przez co płyta jest zdecydowanie bardziej dojrzała. Pierwszy album nie został stworzony z myślą o koncertach, natomiast drugi tak, przez co piosenki są szybsze, więcej w nich gitar." Czym zatem holendrzy zaskoczą nas na nowym albumie? Doskonałą okazją do przekonania się będzie oczywiście koncert w Polsce, gdzie z pewnością usłyszymy materiał z nowej płyty! W kwietniu tego roku do zespołu dołączył gitarzysta Timo Somers, z którym grupa zagrała pierwsze koncerty w maju. Timo bierze udział także w nagraniach do nowego albumu Delain.
powrót do listy