PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2019-10-18

Cochise z premierowym wideoklipem do utworu Pustki!

Do sieci trafił właśnie kolejny teledysk promujący najnowszy album zespołu Cochise - "Exit: A Good Day To Die", który dziś trafił do sklepów!…
2019-10-18

Metalmania Open Air 2020 - kolejne zespoły na festiwalu!

Metalmania powraca! Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Pro…
2019-10-17

Grzegorz Kapołka Trio - teledysk z najnowszego albumu Super Blue Blues

Utwór "Back to Home" to premierowa kompozycja grupy Grzegorz Kapołka Trio - na płycie znajdziemy też nowe aranżacje istniejących już nagrań.…
2019-10-14

Cochise z premierowym teledyskiem do The Weeping Song Nicka Cavea & The Bad Seeds!

Klip wyreżyserował Paweł Małaszyński, a za montaż odpowiedzialny jest Filip Wojciechowski.…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
2010-05-25

LAMB OF GOD - Warszawa

Amerykańska formacja Lamb Of God po raz pierwszy zagra w Polsce. Koncert odbędzie się 25 maja 2010 r. w warszawskim klubie "Progresja".
więcej
2010-05-00

EVERGREY / Flashback of Anger / Post-Traumatic Stress Disorder - Warszawa, Kraków

Na dwa koncerty w Polsce, już w maju tego roku przyjedzie zespół Evergrey. Kapela 17 maja odwiedzi stołeczną Progresję, a dzień później formację będzie można zobaczyć w krakowskim klubie Loch Ness. Jako supporty wystąpią zespoły Flashback of Anger oraz Post-Traumatic Stress Disorder.
więcej
2010-03-01

JEAN MICHEL JARRE - Katowice

Jean Michel Jarre, gwiazda światowej muzyki elektronicznej, na jedynym polskim koncercie w ramach najnowszej trasy World Arena Tour!
więcej
2010-03-00

TITO & TARANTULA - Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa

Tito & Tarantula ponownie w Polsce! Na koncertowym rozkładzie jazdy ulubieńców Tarantino i Rodrigueza znajdą się cztery miasta - Wrocław, Katowice, Kraków oraz Warszawa.
więcej
2010-02-00

U.D.O - Warszawa, Kraków

U.D.O. na dwóch koncertach w Polsce! Ojciec chrzestny heavy metalu powraca! Udo Dirkschneider to prawdziwa ikona metalu. Od 1987 roku przewodzi on swojej grupie, U.D.O., która należy do absolutnej czołówki niemieckiej sceny muzycznej i niezmiennie zachwyca rewelacyjną formą, czego najlepszym przykładem jest najnowszy album "Dominator", który ukazał się w sierpniu, tego roku.
więcej
2010-01-29

THE GATHERING - Kraków

Holenderska formacja The Gathering na jedynym koncercie w Polsce! Odbędzie się on 29 stycznia w krakowskim klubie Loch Ness. Zespół zagra w ramach europejskiej trasy promocyjnej swojego najnowszego albumu zatytułowanego "The West Pole". Będzie to również tournee, w ramach którego grupa The Gathering uczci 20. rocznicę istnienia.
więcej
2010-01-00

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW - Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Katowice

The Australian Pink Floyd Show, ponownie powraca do Polski! Tym razem zespół przybędzie do naszego kraju na cztery koncerty, aby zaprezentować największe, najważniejsze, najbardziej legendarne utwory Pink Floyd!
więcej
2009-11-04

THRESHOLD / Serenity / Spheric Universe Experience - Wrocław

4 listopada 2009 roku - taką datę powinni zapamiętać wszyscy miłośnicy prog metalowych brzmień. Dokładnie wtedy na jedynym koncercie w Polsce wystąpi angielska grupa Threshold! Zespół zagra we wrocławskim klubie Firlej w ramach trasy "Essence of Progression", a towarzyszyć mu będą dwie formacje - Spheric Universe Experience oraz Selenity.
więcej
2009-11-00

UFO - Warszawa, Wrocław

Już w listopadzie na dwóch koncertach w Polsce wystąpi legenda hard rocka - UFO! Zespół zaprezentuje się w warszawskiej publiczność w Progresji oraz we Wrocławiu, w Klubie WZ. UFO to brytyjska grupa, której nie trzeba specjalnie rekomendować żadnemu miłośnikowi hard rockowej klasyki.
więcej
2009-10-30

YES - Katowice

Po kilku latach oczekiwań legenda symfonicznego rocka, brytyjska grupa YES wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Występ odbędzie się w katowickim Spodku już 30 października! Yes to legenda muzyki, będąca przedstawicielem nurtów progresywnego i symfonicznego rocka. Yes wypracowało bardzo charakterystyczne, głębokie brzmienie, oparte na skomplikowanych harmoniach, złożonych rytmach oraz wirtuozerii muzyków.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... 21 | 22 | 23