PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-08-07

Nasi na Hunter Fest!

Już w piątek, 12 sierpnia, rusza Hunter Fest 2006. W Szczytnie usłyszymy między innymi Acid Drinkers, Batalion D'Amour, Ciryam, Corruption, Delight, Bright Ophidię, TSA, Wu-Hae oraz rzecz jasna Hunter. Na naszym festiwalowym stoisku ostatnie albumy tych zespołów w specjalnych cenach!
więcej
2006-08-07

Premiera singla Akurat

Dzisiaj premiera "Demo" - drugiego singla promującego najnowszy krążek Akurat, "Fantasmagorie". Po tytułowym utworze "Fantasmagorie" to drugi kawałek bielskiej formacji, który szturmował będzie listy przebojów w całej Polsce.
więcej
2006-08-04

Skibiński& Winder: super sesja

W sierpniu ukaże się album Skibiński Winder "Super sessions". To unikalny zapis koncertu, spotkania znakomitych muzyków w marcu 1982 roku podczas trasy koncertowej w Katowicach, Bytomiu, Gliwicach i Jastrzębiu. Pełne temperamentu, artystycznej swobody i radości wspólnego grania muzykowanie.
więcej
2006-08-04

Wu-Hae: Ważyk im siadł

W najnowszym wydaniu Polityki przeczytamy o kulisach i historii powstającej właśnie pierwszej w historii nowohuckiej opery w reżyserii Bartosza Szydłowskiego. Muzycznym bohaterem tych wydarzeń jest formacja Wu-Hae.
więcej
2006-08-03

Gadające głowy a Stone Sour

"Gadające głowy na ekranie" czyli co Corey Taylor myśli o Bushu i nie tylko....można się przekonać czytając wywiad, jaki opublikowano na serwisie Blabbermouth. Wokalista Stone Sour w krzyżowym ogniu pytań...
więcej
2006-08-03

Zapytaj Zakka!

Ile miał lat, kiedy zaczął grać na gitarze? Jakie piwo lubi najbardziej? Woli szybkie motory czy szybkie dziewczyny? Chcielibyście jeszcze o coś zapytać mistrza gitary - Zakka Wylde'a? Nie krępujcie się, jest jeszcze szansa, żeby Zakk odpowiedział na nurtujące was kwestie dotyczące jego skromnej osoby!
więcej
2006-08-03

SBB jak wino

?Zapis tegorocznego koncertu pokazuje, że ten zespół jest jak wino. Im starszy, tym lepszy? ? czytamy w recenzji ostatniego koncertowego wydawnictwa SBB ?Live In Spodek?. Dokonania śląskiej supergrupy docenia tym razem Marcin Babko (Gazeta Wyborcza).
więcej
2006-08-02

Przygotowania do "Krucjaty" trwają

Trivium ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących ich nowego krążka - "The Crusade", którego premiera przewidziana jest na 9 października. To ich druga płyta w barwach Roadrunner Records, po "Ascendancy" (przypomnijmy, że krążek ten wg magazynu Kerrang! był Albumem Roku 2005).
więcej
2006-08-02

Cierniografia wg D. Filtha...

Uwaga, uwaga, miłośnicy wampirów, mrocznych zaulków i demonicznego Cradle Of Filth! Jak już informowaliśmy na 16 października przewidziana jest premiera nowej studyjnej płyty Cradle Of Filth, która zatytułowana jest "Thornography".
więcej
2006-08-01

Stone Sour się pnie

Zaledwie wczoraj ukazał się nowy album Stone Sour - "Come What(ever) May" i już album ten w piorunjącym tempie pnie się w górę list przebojów! W Kanadzie grupa zostawiła w tyle Red Hot Chili Peppers...
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 455 | 456 | 457 | 458 | 459 | ... 477 | 478 | 479