PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-06-23

Bilety na TOOL jeszcze są!

Wszyscy, którzy nie zdążyli jeszcze kupić biletu na koncert roku, wciąż mają szansę. Można jeszcze dzisiaj zdobyć bilety na sektor niebieski za 125 zł i czerwony za 135 zł. Jutro na pewno nie zabraknie biletów na sektor niebieski, które będzie można kupić w kasach "Spodka".
więcej
2006-06-22

Nowa płyta Moonlight jesienią

Muzycy Moonlight, w nieco zmienionym składzie, z nowym perkusistą, Białym, rozpoczęli prace nad kolejnym krążkiem. Tymczasem nie zdradzają jaki będzie nowy album, ale przyznają, że nie mogą się doczekać kolejnego spotkania ze słuchaczami...
więcej
2006-06-22

Akurat w "Ozonie"

Recenzję najnowszego krążka Akurat, "Fantasmagorie" znaleźć można w dzisiejszym wydaniu tygodnika "Ozon" (4/6). To kolejny dowód na świetne przyjęcie trzeciego krążka bielskiej formacji.
więcej
2006-06-21

Obituary z supportami!

Obituary, długo oczekiwani, jedyni w swoim rodzaju, protoplaści death metalowych brzmień, pojawią się w Polsce w ramach przedłużenia czerwcowej europejskiej trasy koncertowej, która rozpoczęła się 10 czerwca na Sweden Rock Festival (Szwecja).Obok Obituary i Sinister swój udział w koncercie potwierdziły 2 formacje: Grave oraz Catamenia.
więcej
2006-06-21

SBB: węgierski jazz festiwal

SBB w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Paul Wertico w najbliższy poniedziałek zagrają podczas Lamantin Jazz Fesztivál 2006 na Węgrzech w Szombathely. Impreza połączona jest z tygodniowymi warsztatami poświęconymi muzycznym improwizacjom.
więcej
2006-06-20

Nabór do RR streat team!

Interesujesz się muzyką, jaka wydaje Roadrunner Records? Chciałbyś od kuchni poznać takie kapele jak Slipknot, Soulfly czy Machine Head? Masz już dosyć stania w kolejkach po bilety na koncerty swoich ulubionych zespołów?
więcej
2006-06-20

Wu-Hae: Bzyk i Guzik na czacie

Dzisiaj o 12.00 szansa na wymianę myśli z Guzikiem i Bzykiem, wokalistami Wu-Hae na czacie w Interii. Wczoraj miała premierę ich najnowsza płyta, Życie na raty". To jedna z najciekawszych formacji muzycznego podziemia Krakowa, nowohucka Wu-Hae w duchu crossover łączy mocne uderzenie, jazz, elektronikę, rap, hip-hop, reegge.
więcej
2006-06-19

Obituary na jedynym koncercie w Polsce!

Długo oczekiwani, jedyni w swoim rodzaju, protoplaści death metalowych brzmień, pojawią się w Polsce w ramach przedłużenia czerwcowej europejskiej trasy koncertowej, która rozpoczęła się 10 czerwca na Sweden Rock Festival (Szwecja). Przypomnijmy, że ta amerykańska grupa rozpoczęła...
więcej
2006-06-19

Fantasmagorie na listach

Najnowszy krążek Akurat, "Fantasmagorie", zdobywa kolejne listy przebojów. Album ulokował się m.in. na 24. miejscu w poznańskim Radiu Merkury. Studenckie Radio Index z Zielonej Góry wybrało "Fantasmagorie" na płytę tgodnia.
więcej
2006-06-14

Irek Dudek: okładka antologii

Wiemy już jak będzie wyglądać okładka antologii Ireneusza Dudka. Jak już wcześniej pisaliśmy w październiku ukaże się box oraz DVD niekwestionowanej legendy polskiego rock'n'rolla i bluesa i twórcy największego w Europie festiwalu bluesowego.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 457 | 458 | 459 | 460 | 461 | ... 470 | 471 | 472