PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-07-12

Delight szuka perkusisty

Dotychczasowy perkusista krakowskiej formacji rozstaje się z zespołem. W związku z tym Delight poszukuje nowego, dyspozycyjnego muzyka. Przypomnijmy, że formacja ma za sobą kontrakt z Roadrunner Records oraz nagranie nowej płyty z producentem Rhys'em Fulber'em, znanym ze współpracy m.in. z Fear Factory, Paradise Lost, czy Front Line Assembly.
więcej
2006-07-12

Obituary gotuje się do DVD!

Death metalowcy z Obituary regenerują siły w USA w ramach przerwy w promocyjnej trasie koncertowej swojego najnowszego krążka, "Frozen in Time". Do Europy powrócą pod koniec sierpnia, żeby 24 sierpnia wstrząsnąć warszawską Stodołą!
więcej
2006-07-12

Delight i Batalion w Bolkowie

Już za niemal dwa tygodnie największy mroczny festiwal niezależnych dźwięków w Polsce - Castle Party 2006 w Bolkowie. 30 lipca będzie należał między innymi do fanów Delight i Batalion D'Amour. Festiwalowe koncerty potrwają od 28 do 30 lipca, ale rozgrzewające party już 27 lipca!
więcej
2006-07-11

Premiera Klipu The No-Mads!

The No-Mads zrealizowali teledysk do otwierajacego płytę "Deranged" utworu "The Day After". Premiera dzisiaj na naszej stronie! Klip jest dziełem niezależnej grupy filmowców Fonotyp kierowanej przez Przemysława Pyrka, Kajetana Stamirowskiego i Karoline Pysiewicz. The No-Mads jest pierwszym zespołem metalowym współpracującym z Fonotypem.
więcej
2006-07-11

Wu-Hae do opery!

Nowohucka formacja Wu-Hae wkracza na nowe artystyczne ścieżki. Wraz z krakowską Łaźnią zrealizują na początku przyszłego roku tzw. Operę nowohucką. Jesienią będzie można ich zobaczyć w przedstawieniu ?Edyp? w Nowej Łaźni, gdzie zagrają antyczny chór.
więcej
2006-07-10

Teraz Rock: Killjoy i Via Mistica najlepsze

"Enemigo" i "Under My Eyelids" - najnowsze albumy grup Killjoy i Via Mistica to najlepiej ocenione polskie płyty w "Teraz Rocku" w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
więcej
2006-07-10

Serpentia w Londynie

Serpentia zagra 24 sierpnia wraz z Green Carnation w londyńskim klubie Underworld. Będą promować swój ostatni krążek, "Nails Enigma" w odmienionym składzie, z nowym gitarzystą, Matim.
więcej
2006-07-07

Kosmiczny odlot Wu-Hae

"Mogliśmy zarabiać kilka stów, dalej żyć na raty (..) Okazało się, że jedyne, co nas kręci, to muzyka i właściwie potrafimy tylko grać." - mówi Bzyk w dzisiejszym wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej". Na stronę www gazety trafił tez kawałek "Ludzi masa".
więcej
2006-07-07

Slayer: premiera singla

13 lipca premiera singla najnowszego krążka legendy trash metalu. Kawałek z "Eternal Pyre", "Cult", promuje ?Christ Illusion?, który ukaże się 7 sierpnia. Oprócz singlowego kawałka na płycie znajdziemy również video ? ?War Ensamble? z festiwalu With Full Force z 2005 roku oraz rarytas zza kulis. Polecamy gorąco !
więcej
2006-07-07

Luna w Myspace

Dwa utwory z najnowszego krążka Luny Ad Noctum, "The Perfect Evil In Mortal", trafiły do Myspace. Można tutaj posłuchać "Dimness In Me" oraz "Deceptive Fatality". Kawałki pochodzą z trzeciego krążka w karierze grupy, który ukazał się w tym tygodniu.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 454 | 455 | 456 | 457 | 458 | ... 470 | 471 | 472