PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-04-14

Nowe wideo Satyricon!

Norwescy black metalowcy z Satyricon, przebywali w zeszłym tygodniu w Londynie, gdzie pracowali nad klipem do singla promującego ich nową płytę - "Now Diabolical", która ukazuje się już w najbliższy wtorek. Na numer przewodni wybrano utwór "K.I.N.G.".
więcej
2006-04-14

Nowy album The Dresden Dolls

Rockowe zespoły muzyczne często dzielone są na różnego rodzaju kategorie i podkategorie gatunkowe i stylistyczne, ale The Dresden Dolls wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji. Niektórzy określają ich twórczość jako teatralny rock, punkowy kabaret, muzykę maniakalną...
więcej
2006-04-14

"Transkarpatia" przekracza granice

Na "Transkarpatii" nie ma słabych utworów. Najnowszy album Darzamat, zbiera znakomite recenzje we wpływowych muzycznych magazynach na całym świecie. Najnowszy Metallian (Francja) przyznaje im 4/6 pkt., Scream (Norwegia) 4/5 pkt., Rock Tribune (Belgia) 90/100 pkt, Sweden Rock Magazine (Szwecja) 7/10 pkt.
więcej
2006-04-14

Mech startuje na Śląsku

Mech od przyszłego tygodnia zaczyna intensywnie koncertować. Na początek będzie można ich usłyszeć w klubach na południu Polski. Zespół promuje swój najnowszy krążek, ?Mech?, który ukazał się jesienią zeszłego roku.
więcej
2006-04-13

TOOL: premiera singla 18 kwietnia!

?Vicarious?, singiel zespołu TOOL, promujący najnowszy album ?10.000 days? 18 kwietnia po raz pierwszy będzie można usłyszeć w ANTYRADIU. Będzie to oficjalna premiera singla ?Vicarious? w polskim eterze. Album trafi do sklepów 1 maja, a 24 czerwca Tool na żywo w "Spodku"!
więcej
2006-04-13

Machine Head w hołdzie Metallice!

Brytyjski magazyn Kerrang wydał specjaną płytę w hołdzie Metallice - "Master of Puppets" Remastered Album. Na albumie hołd mistrzom oddały takie kapele jak Bullet For My Valentine, Trivium, Fightstar, Machine Head, Funeral For A Friend, Chimaira...
więcej
2006-04-13

Mess Age: majowe koncerty

Gdański Mess Age, po bardzo udanym występie na litewskim TVAIKAS FEST III zapowiada kolejne koncerty. Na pierwszych czterech supportem dla Mess Age będzie wołowski Fly Like Dog, natomiast dwa kolejne to występ gdańszczan przed legendarną formacją Behemoth...
więcej
2006-04-12

Kolejne uderzenie Trivium

Trivium to kolejna kapela z Roadrunnera, której przepowiada się status gwiazdy. Oprócz rewelacyjnych recenzji ostatniego krążka "Ascendancy", ta amerykańska grupa robi również furorę na deskach sal koncertowych w całej Europie. Ostatnia trasa formacji po Wielkiej Brytanii okazała się olbrzymim sukcesem...
więcej
2006-04-12

Shadows Fall: nowy album i wytwórnia!

Roadrunner Records pod swoje skrzydła przejął amerykańską formację z Massachusetts - Shadows Fall. - Zespół ten nadaje ton amerykańskiej muzyce metalowej i to już od 4 lat, i przyjęcie ich do rodziny Roadrunnera jest dla nas sporym zaszczytem - mówi Wally van Middendorp, przedstawiciel firmy.
więcej
2006-04-12

"Pamiętniki" Grzegorza Kupczyka

Wkrótce ukaże się album - swoisty pamiętnik Grzegorza Kupczyka pokazujący, jakimi utworami i zespołami ?zainfekował? się muzyk mając kilkanasie lat. Utwory zawarte na wydawnictwie zdradzają, kto wpłynął najbardziej na muzyczne fascynacje wokalisty, pokazują gdzie dokładnie ulokowane są korzenie jego działalności.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 503 | 504 | 505 | 506 | 507 | 508 | 509 | 510 | 511