PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2018-06-19
Znamy support polskiego koncertu Deep Purple!

Znamy support polskiego koncertu Deep Purple!

Już 1 lipca zespół Deep Purple wystąpi w Polsce w ramach pożegnalnej trasy, koncert ten odbędzie się w TAURON Arena Kraków. Jako support zagra polska formacja 1ONE.

Metal Mind Productions

zaprasza:

01.07.2018

Deep Purple // Kraków - Tauron Arena

support: 1one-rock

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

 

Bilety jeszcze w sprzedaży na stronach:

shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)

www.ebilet.pl

www.eventim.pl

www.ticketpro.pl

www.biletin.pl

oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt 

 

Zespół One na muzycznej scenie zadebiutował w 2012 roku, kiedy to ukazał się debiutancki krążek grupy, "Njoyin". 3 lata później premierę miała ich kolejna płyta, "Świat świętych krów", (album ten w wersji anglojęzycznej dostępny był również w USA). Na krążku gościnnie pojawił się m.in. Paul Gilbert (Mr. Big), a całość nagrana została w Los Angeles. Zespół obecnie pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na wrzesień tego roku, producentem tej płyty jest Ryszard Sygitowicz. Grupa ma już na swoim koncie występy m.in. na Impact Festival, Metal Hammer Festival czy też koncerty u boku Black Label Society. Obecny skład zespołu: Adam Wolski - wokal, Aga Malicka - klawisze, perkusja, Artur Olkowicz - bass, Piotrek Lekki - gitara, Adrian Łukaszewski - perkusja.

W kwietniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple,"inFinite" i w ramach trasy "The Long Goodbye Tour" promującej ten krążek, zespół dwukrotnie wystąpił w naszym kraju. Trasa "The Long Goodbye Tour" dobiega końca i muzycy żegnają się ze sceną, będzie więc można ich podziwiać w Polsce już ostatni raz! Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich krakowski występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

 

powrót do listy