49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2015-02-02
Znamy ceny biletów!

Znamy ceny biletów!

Gwiazdą główną festiwalu będzie amerykański gigant gatunku czyli Dream Theater. Zespołu nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom rocka w Polsce. Mając na swoim koncie ponad dziesięć milionów sprzedanych egzemplarzy albumów i DVD, Dream Theater od dawna należy do ścisłego grona gigantów prog/hard rocka.
Wpływowy magazyn Rolling Stone zaliczył ich do dziesiątki najlepszych prog-rockowych zespołów wszech czasów! Albumy takie jak uhonorowany złotą płytą "Images & Words" (z przebojowym singlem "Pull Me Under") przyniosły mu na całym świecie zachwyty nad mistrzowskim połączeniem melodyjności, mocy i wirtuozerskich popisów. Nowy, jeszcze niezatytułowany album Dream Theater zapowiadany jest na jesień 2015!!
 
Nazwę kolejnego, wyśmienitego zespołu zdradzimy już w najbliższą środę, 4 lutego! Również w środę ruszy sprzedaż biletów, które dostępne będą w następujących kategoriach cenowych:
 
Ceny biletów (przedsprzedaż):
 
160 PLN - płyta
185 PLN - sektor czerwony i niebieski do 10 rzędu
155 PLN - sektor niebieski od 11 rzędu
255 PLN - sektory H, J
350 PLN - loża
 
W dniu koncertu bilety droższe o 20 PLN.
 
 
Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition odbędzie w sobotę, 27 czerwca w katowickim Spodku! Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 14.00!
 
Metal Hammer Festival 2015
Prog Edition
 
DREAM THEATER
 
+
 
kolejne ogłoszenia już wkrótce!
 
 
 
Sobota, 27 czerwca - Spodek – Katowice
 
Start godz.14.00
 
Bilety w sprzedaży od 4 lutego!
 
Miejsca sprzedaży biletów: shop.metalmind.com.pl, ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl, ticketportal.pl
 
powrót do listy