PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2017-06-08
Wyjątkowa trasa grupy Helloween

Wyjątkowa trasa grupy Helloween

Wizyta niemieckiej grupy Helloween w naszym kraju, to wyjątkowe wydarzenie dla fanów metalu.

Muzycy ruszyli w trasę Pumpkins United, zapraszając do udziału w niej artystów z oryginalnego składu. Michael Kiske, Kai Hansen i grupa Helloween dadzą prawie 3 godzinny koncert, wykonując wiele klasyków, powstałych w trakcie 3 dekad funkcjonowania zespołu. Pod Tym linkiem można zobaczyć film promujący trasę koncertową.  

Koncertowy skład grupy prezentuje się następująco:
Andi, Michi - wokal
Kai, Weiki, Sascha - gitary
Markus, Dani - sekcja rytmiczna  

28.11.2017
HELLOWEEN Pumpkins United (with Kai Hansen and Michael Kiske)
Warszawa, Hala Koło  
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00  

Ceny biletów:   150 PLN (przedsprzedaż) 170 PLN (w dniu koncertu)
Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.tickeptortal.pl, www.ebilet.pl  

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Helloween pojawiało się na tej samej scenie co Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer czy Ozzy Osbourne. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził sie pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie 'zjednoczenie' i w końcu dostają swoje marzenie.

powrót do listy