PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2017-09-27
Wendigo release party

Wendigo release party

Jeśli już koniecznie musicie wyjść z domu w tegoroczne Halloween, upewnijcie się, że traficie do chorzowskiego Red & Black. W tym dniu celebrujemy premierę czwartego krążka studyjnego J. D. Overdrive, a na supporcie usłyszycie prawdziwie międzynarodowy zestaw – belgijskich szaleńców z 30,000 Monkies oraz Whiskey Bar prosto z Białorusi.

 

HappyDying Productions & Red & Black zapraszają na

 WENDIGO RELEASE PARTY

J. D. OVERDRIVE + 30,000 MONKIES (Belgia) + WHISKEY BAR (Białoruś)

 

31.10.2017

Red & Black

Chorzów

 Bilety: 20 peelenów na bramce

 

Zagrają:

J. D. OVERDRIVE (Katowice) – w tym roku obchodzę swoje 10-lecie i jak każdy przytomny zespół, nie zrobili wokół tego faktu niepotrzebnego cyrku, tylko wzięli się do roboty i nagrali czwartą już studyjną płytę. „Wendigo” trafi do sklepów 20 października i według samych zainteresowanych, jest to jeden z najbardziej zróżnicowanych materiałów, jakie popełnili. Szczypta Clutch, szczypta Down, szczypta Orange Goblin. Southern metal podlany litrami rock'n'rolla.

30,000 MONKIES (Belgia) – nie grają muzyki dla normalnych ludzi, ale też sami na normalnych ludzi nie wyglądają. Prawdopodobnie mają w dupie, czy bierzesz ich mieszankę noise/sludge/experimental na poważnie, czy też nie. Poza tym kto powiedział, że doom i radosne kolory nie mogą iść w parze? Wedle recenzentów brzmią jak Melvins na złym tripie po kwasie. I nie jest to dalekie od prawdy. Kliknijcie tylko na pierwszy z brzegu link do YouTube'a z ich nazwą. No dalej, kliknijcie.

WHISKEY BAR (Białoruś) – rzadko gościmy w naszych stronach gości z tak odległego wschodu, a jeszcze rzadziej takich, którzy grają zdrową mieszankę southern metalu i sludge'u. Whiskey Bar zagrają po raz pierwszy w naszym kraju – nie przegapcie tego!

powrót do listy