PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-06-18

Michał "Gier" Giercuszkiewicz - album "Bieszczady" już w sprzedaży, także w wersji cyfrowej!

Michał "Gier" Giercuszkiewicz był jedną z największych indywidualności polskiej sceny muzycznej, charyzmatycznym perkusistą, nietuzinkową osobowością,…
2021-06-18

Rhapsody of Fire w Polsce - bilety już w sprzedaży!

Włoska legenda symfonicznego metalu zagra 16 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Proxima w ramach promocji EP-ki „I'll Be Your Hero” oraz nadchodząc…
2021-06-15

Michał "Gier" Giercuszkiewicz - ruszyła przedsprzedaż nowej płyty!

Michał "Gier" Giercuszkiewicz był jedną z największych indywidualności polskiej sceny muzycznej, charyzmatycznym perkusistą, nietuzinkową osobowością,…
2021-06-15

Rhapsody of Fire ponownie w Polsce

Zespół zagra 16 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Proxima w ramach promocji EP-ki „I'll Be Your Hero” oraz nadchodzącego albumu „Glory For Salvati…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2007-04-24
WEDNESDAY 13 / Killjoy - Wrocław

WEDNESDAY 13 / Killjoy - Wrocław

24 kwietnia w Klubie WZ (Wrocław) odbędzie się impreza dla fanów czarnego humoru i rock'n'rollowych brzmień - koncert Wednesday'a 13! Jako support zagra śląska formacja Killjoy.

 

Zwariowany i spontaniczny, ucieleśnienie rock'n'rollowej zabawy, punkowej zadziorności, glam rockowego szyku i melodii przyswajalnych od pierwszego podejścia! Na jedynym koncercie w Polsce!
 
Wielbiciel czarnego humoru, parodii horrorów w stylu  "Rodziny Addamsów" i dobrej zabawy, a także jeden z twórców komiediowej  kreskówki "Thirteen Dead Kids" czyli Jospeh Poole, znany lepiej pod pseudonimem Wednesday 13, po raz pierwszy zagości na polskiej ziemi! Artysta ten znany jest z wielu projektów muzycznych, z których można byłoby wymienić Maniac Spider Thrash czy też Frankenstein Drag Queens From Planet 13, jednak największą furorę zrobił on z szalonym, glam - rock'n'rollowym  MURDERDOLLS, który to współtworzył z Joeyem Jordisonem, perkusistą Slipknot.

Właśnie z Murderdolls wydał on w 2002 roku Epkę "Right To Remain Violent" oraz płytę "Beyond the Valley of the Murderdolls". Natomiast jako Wednesday 13 nagrał 2 krążki: "Transylvania 90210: Songs of Death, Dying and the Dead" w 2005 roku oraz "Fang Bang", który to na rynku ukazał się w zeszłym roku.

W październiku Wednesday 13  występował z Alice Cooperem na amerykańskiej trasie artysty, natomiast z początkiem roku wyruszył  ponownie w tym razem solową trasę po USA i spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a już w marcu Wednesday 13 pojawi się na Starym Kontynencie. Artysta ten uderzy na Europę w dobrowym towarzystwie: Eric Griffin na gitarze (Murderdolls), basistę Kid Kid'a zastąpi były muzyk Amen - Nate Manor oraz Racci Shay na perkusji. 

Jako support zagra śląska formacja Killjoy. W zeszłym roku na rynku ukazała się ich pierwsza długogrająca płyta  - "Enemigo",  na której rockowa melodyka miesza się z metalowym, motorycznym brzmieniem. Płyta ta została uznana za jeden z najciekawszych debiutów zeszłego roku.
 
 
WEDNESDAY 13
+Killjoy

 
24.04.2007 - Wrocław, Klub WZ
 
Cena biletu: 40 zł w przedsprzedaży/ 50 zł w dniu koncertu

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

tel 032/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.plwww.metalopolis.pl  , www.metalmind.com.pl


Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew 187), 032/253 77 60, shop@metalopolis.com.pl

powrót do listy