PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2023-11-27
Trwa odliczanie do 7 grudnia!

Trwa odliczanie do 7 grudnia!

Trwa odliczanie do 7 grudnia, kiedy odbędzie się wyjątkowy, świąteczny koncert Steve'a Hogartha - wokalisty legendarnego zespołu Marillion oraz jednego z najbardziej charyzmatycznych głosów progresywnej sceny. Artysta wystąpi w łódzkim klubie Wytwórnia.
 
"Co to był za wieczór!" - tak ostatni polski występ artysty w warszawskim Palladium wspomina oficjalny polski fanklub Marillion - The Web Poland - "Występ Steve'a Hogartha w Warszawie był niezwykle udany. Podzielony na dwie części trwał blisko 3 godziny zamiast planowanych niespełna 2. Koncert miał świąteczny charakter, na scenie stała choinka, a publiczność chętnie przyniosła bombki, które mogła osobiście zawiesić na drzewku podczas koncertu. Steve - podobnie jak miało to miejsce w Gdańsku w 2018 roku - wykonał dla nas po polsku kolędę "Cicha Noc" na koniec podstawowego setu. Świąteczny był również utwór "Have Yourself a Merry Little Christmas".
 
Nie zabrakło licznych piosenek z repertuaru Marillion, zarówno tych częściej wykonywanych jak "Afraid of Sunlight", "Easter", czy tych rzadziej jak "It's Not Your Fault". Na wyróżnienie zasługuje również wykonanie utworu "Neverland". Usłyszeliśmy także piosenki z solowej płyty "Ice Cream Genius" oraz liczne covery jak "The Day Before You Came" z repertuaru Abby, czy będące już żelazną pozycją na występach h: "Famous Blue Raincoat" Leonarda Cohena czy "Life on Mars?" Davida Bowiego."
 
A jakie konkretnie utwory pojawią się w łódzkiej Wytwórni - będzie można przekonać się już 7 grudnia - na pewno czeka nas magiczny i wyjątkowy wieczór. Zapraszamy serdecznie, bilety jeszcze w sprzedaży!
 
powrót do listy