PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-05-17

TOKIO HOTEL - przeniesienie trasy koncertowej i nowa data polskiego występu

W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa TOKIO HOTEL zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy…
2021-05-11

Ian Parry's Rock Emporium - teledysk "Til The Day I Die" już dostępny

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Iana Parry’ego zatytułowanej „Brute Force”.…
2021-05-07

Premiery płytowe

Metal Mind Productions ma przyjemność poinformować, że premierę mają dziś następujące tytuły:…
2021-05-07

Dziś premiera pożegnalnego krążka J.D. Overdrive - "Funeral Celebration"

Z okazji premiery płyty zespół udostępnił w sieci kolejny singiel!…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2012-05-07
THIN LIZZY / Anti Tank Nun - Kraków

THIN LIZZY / Anti Tank Nun - Kraków

Thin Lizzy na koncercie w Polsce! "Jailbreak", "The Boys Are Back In Town", "Still In Love With You", "Whiskey In The Jar"- prawdziwe klasyki rocka w oryginalnym wykonaniu - 7 maja w krakowskim klubie Studio! Tego nie można przegapić! Świeże brzmienie i energia z jaką muzycy powracają na scenę połączy pokolenia na tym wyjątkowym koncercie!
Do Krakowa zawitają: Scott Gorham, Brian Downey and Darren Wharton, którzy stanowili niegdyś oryginalny skład Thin Lizzy, uzupełniony dziś o gitarzystę Damona Johnsona (Alice Cooper, Brother Cane), basistę Marco Mendoza (Whitesnake, Ted Nugent), a także charyzmatycznego wokalistę i gitarzystę Rickiego Warwicka. Muzyka legendy hard rocka Thin Lizzy wciąż żyje i zachwyca!
 
 
Metal Mind Productions
prezentuje:
 
THIN LIZZY
 
+ Anti Tank Nun
 
 
07.05.2012
Kraków, klub Studio
 
Otwarcie bramek: godz. 19:00
Początek koncertu: godz. 20:00
 
Bilety w sprzedaży od 14 lutego!
 
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa:
032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl,www.metalopolis.pl
 
Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilet.pl,www.eventim.pl
 
Thin Lizzy - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w historii muzyki rockowej! Utwory tego założonego w Dublinie pod koniec lat 70' hard rockowego zespołu, do dziś są regularnie grane w stacjach radiowych w oryginale, a także w formie coverów.  Włączenia utworów Thin Lizzy do swojego repertuaru podjęły się między innymi zespoły Metallica i Pearl Jam. Podczas 14- letniej kariery, grupa nagrała 14 albumów,ale dopiero po nagraniu w 1976 roku płyty "Jailbreak" stała sie popularna nie tylko w Europie, ale i Stanach Zjednoczonych. Po latach utwór "The Boys Are Back In Town" zostal umieszczony na liście 500 najwspanialszych piosenek wszechczasów magazynu "Rolling Stone". W historii zespołu pojawia się także nazwisko Gary Moore. Muzyk wziął udział w nagraniach albumu "Black Rose: A rock Legend" w 1979 roku, który zadebiutował na drugim miejscu  na brytyjskiej liście! Ostatnim koncertem Thin Lizzy z wokalistą i basistą Philem Lynottem, po którym zdecydowali się zakończyć działalność był  koncert w Norymberdze w 1984 roku. Dwa lata później w wieku 36 lat zmarł Lynott, który przeszedł do historii muzyki jako outsider sceny hardrockowej. W Dublinie znajduje się pomnik upamiętniający tego artystę. Po 2002 roku na rynku pojawiło się kilka wydawnictw, na których znalazły się największe przeboje Thin Lizzy, a także utwory trudne do zdobycia. W tej chwili zespół w uzupełnionym składzie odbył juz jedną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii w 2011 roku, która została wyprzedana.
powrót do listy