PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-11-30
The Australian Pink Floyd Show - nowa data polskiego koncertu!

The Australian Pink Floyd Show - nowa data polskiego koncertu!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na świecie, trasa koncertowa THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW "All That You Feel 2021 World Tour" zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona.

 

Polski koncert Aussie Floydów odbędzie się 14 marca 2022 roku we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w lutym przyszłego roku, zachowują swoją ważność na wrocławski występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ The Australian Pink Floyd Show.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

 

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

ALL THAT YOU FEEL 2021 WORLD TOUR

The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time!

14.03.2022 – Wrocław, Hala Stulecia

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

 

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

I kategoria - 185/ 205 PLN

II kategoria - 170/ 190 PLN

III kategoria - 150/ 170 PLN

IV kategoria - 130/ 150 PLN

 

Bilety do nabycia na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/141,bilety_22,pl.html  (KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl 

 

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2021 roku The Australian Pink Floyd Show kontynuuje trasę koncertową All That You Feel, podczas której zespół prezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie. Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty "Ummagumma" po "The Division Bell", podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

 

powrót do listy