PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2022-05-20

“Pod wulkanem” - nowa płyta Tomasza Budzyńskiego, lidera zespołu ARMIA

Najnowsza, solowa płyta Tomasza Budzyńskiego, zatytułowana „Pod wulkanem”, to czwarte autorskie wydawnictwo w bogatym dorobku wokalisty zespołu Armia,…
2022-05-17

Czerwcowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Zespół Def Leppard spogląda na nas z okładki najnowszego wydania magazynu Metal Hammer.…
2022-05-17

Florence Black i CETI w roli gości specjalnych na koncertach Steel Panther

Florence Black i CETI dołączają do Steel Panther w ramach wyjątkowej trasy koncertowej w Polsce! Wszystkie trzy zespoły zaprezentują się podczas konce…
2022-05-13

Kruk & Wojtek Cugowski – koncertowa wersja utworu Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)

Dokładnie rok temu, w ramach wspólnej kolaboracji Kruka i Wojtka Cugowskiego, ukazała się płyta "Be There".…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2022-06-29
STEEL PANTHER / Florence Black / Ceti - Kraków, Warszawa

STEEL PANTHER / Florence Black / Ceti - Kraków, Warszawa

Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce! W związku ze zmianami logistycznym i niemożliwością organizowania koncertów w poprzedniej lokalizacji, polska trasa Steel Panther musiała zostać nieznacznie zmodyfikowana. Zgodnie z nowym harmonogramem zespół zagra 28 czerwca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a 29 czerwca 2022 roku zaprezentuje się w warszawskiej Proximie. Bilety w sprzedaży, zapraszamy!!
 
 
Wszystkie wejściówki zakupione na koncerty, które pierwotnie miały odbyć się w 2020/2021 roku, zachowują swoją ważność.*
 
"Polsko! Trochę to zajęło, ale teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zobaczyli się na koncercie! Nie możemy się doczekać!" - Steel Panther
 
Metal Mind Productions
zaprasza
 
STEEL PANTHER
 
+ Florence Black
+ Ceti
 
28.06.22 Kraków, Kwadrat
29.06.22 Warszawa, Proxima
 
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
 
Ceny biletów:
130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu
 
Bilety już w sprzedaży na stronach:
 
Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel”, to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako „wspaniałą od początku do końca”. Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: „My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!” Satchel: „Pamiętajcie! „Heavy Metal Rules!” Ich najnowszy, piąty album „Heavy Metal Rules” jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny!
 
Skład:
Michael Starr - wokale
Satchel - gitara
Rikki Thrash – gitara basowa
Stix Zadinia – perkusja
 
Florence Black to zespół rockowy z Merthyr Tydfil w Południowej Walii. Zespół składa się z trzech samouków, przyjaciół z dzieciństwa: Tristana Thomasa, wokalisty i gitarzysty Tristana Thomasa, basisty Jordana Evansa oraz perkusisty Perry'ego Daviesa. Zespół szturmem zdobył uznanie fanów z całego świata dzięki umiejętnościom technicznym muzyków, a wokalista i autor tekstów Tristan Thomas swoim potężnym głosem, charyzmatyczną prezencją na scenie i zadziwiającymi umiejętnościami technicznymi porywa do wspólnej zabawy tłumy na każdym koncercie. Zapadające w pamięć piękne melodie, miażdżące ciężkie riffy i brzmienie retro łączą się, tworząc wyjątkowe brzmienie Florence Black na żywo.
 
Grupa CETI, założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. 25 lutego ukazał się nowy studyjny album CETI. Płyta, której tytuł sygnowany jest nazwą formacji, jest dwunastym już krążkiem w dorobku tej grupy.
"Jest na pewno inna, bardziej zadziorna" - tak najnowszy album opisuje Grzegorz Kupczyk i kontynuuje - "Smaku dodaje fakt, iż spotykaliśmy się regularnie podczas obostrzeń i aby nie tracić czasu na narzekanie i tkwienie w bezczynności, postanowiliśmy przygotować nowy materiał. Kompozytorem i głównym aranżerem jest Tomek Targosz, ja jak zwykle zająłem się stworzeniem linii melodycznych oraz tekstami." To pierwsza płyta CETI bez udziału Marii Wietrzykowskiej, szeregi formacji zasilił natomiast nowy perkusista, Piotr Szpalik, a pozostali muzycy tworzący zespół, to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal).
 
* Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
 
powrót do listy