PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2019-01-07
Sleep po raz pierwszy na klubowym koncercie w Polsce!

Sleep po raz pierwszy na klubowym koncercie w Polsce!

Pionierzy stoner doom metalu po raz pierwszy na klubowym koncercie w Polsce! SLEEP, twórcy bardzo dobrze przyjętego albumu „The Sciences” z 2018 roku, odwiedzą warszawską Progresję w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej już 9 kwietnia 2019 roku. Przygotujcie się na wyjątkowo bezkompromisowe wydarzenie – Sleep nie biorą jeńców!

 

Metal Mind Productions

zaprasza: 

 

SLEEP + support

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: 120 zł / 140 zł

Bilety w sprzedaży od piątku 11 stycznia godz. 10:00 na stronach: shop.metalmind.com.pl, http://www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl

 

Sleep to trio muzyków z San Jose w Kalifornii nagrywające pod szyldem doom/stoner metal. Rozpoczynając karierę w 1990 roku inkorporowali do swojego stylu elementy heavy metalu.

Debiutując albumem „Volume One”, poprzez EPkę „Volume Two”, drugi studyjny album „Sleep’s Holy Mountain” – będący kamieniem milowym w brzmieniu stoner metalu – i ich ostatni album przed rozpadem „Dopesmoker”, Sleep zagwarantowali sobie miejsce w panteonie muzyki metalowej. Niestety konflikt z wytwórnią spowodował rozpad kapeli. Ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania.

Od 2003 roku zespół zagrał kilka koncertów, a do składu dołączył Jason Roeder z Neurosis. Ale na pierwsze informacje ze studia nagraniowego musieliśmy czekać, aż do 2017 r.

W 2018 roku Sleep powrócili wraz ze swoim czwartym albumem „The Sciences” wydanym przez Third Man Records, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz publikę

Obecnie zespół tworzą: Al Cisneros – wokale/ gitara basowa; Matt Pike – gitara; Jason Roeder – perkusja.

powrót do listy