PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2018-07-20
Sierpniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Sierpniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Nowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Jak zawsze znalazły się w nim najciekawsze tematy z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

 

Redaktor naczelny tłumaczy we wstępniaku: „Warto zdać sobie sprawę, że do naszej redakcji codziennie przychodzi kilkanaście, a czasem i kilkadziesiąt nowych płyt (oczywiście w wersji elektronicznej, dziś to standard). Przysyłają je zespoły, wytwórnie, menedżerowie, promotorzy. Szał ciał. Trudno jest przesłuchać je wszystkie, ale z tej masy zawsze staramy się wyłowić te najciekawsze by móc je Wam przedstawić. Tak było w przypadku Khôrada – spadkobierców Agalloch – czy choćby nowej płyty grupy Khemmis, która już robi furorę po drugiej stronie Atlantyku. Nie inaczej też wyłuskaliśmy nowe albumy Manes, Motorowl czy naszego rodzimego Truchła Strzygi. W tym, pędzącym na złamanie karku współczesnym świecie, któż inny ma o nich napisać jeśli nie Metal Hammer?”
 
W sierpniowym numerze przeczytacie także na temat U.D.O., Fates Warning, Moonspell, Haken, Guns N' Roses, Devildriver, Veld, The Spirit, Black Swamp Water, Megadeth, Black Stone Cherry, Tenebris i wielu innych. Tradycyjnie nie zabrakło naszych stałych rubryk, jak recenzji płytowych, koncertowych i książkowych, Na Zachód Od Metalu oraz Die Young.
 
Metal Hammer 8/2018
 
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
U.D.O. 8
Dee Snider 12
Khemmis 14
Fates Warning 16
Moonspell 18
Haken 22
Guns N' Roses 24
Devildriver 26
Veld 28
The Spirit 30
Black Swamp Water 31
Na Zachód Od Metalu 32
Book Zapłać 41
Megadeth 44
Khôrada 46
Truchło Strzygi 48
Motorowl 50
Manes 52
Dorrian 54
W Pogoni Za Pearl Jam 56
Album Miesiąca 59
Recenzje 60
Black Stone Cherry 66
Tenebris 67
Live 68
Die Young 70
 
powrót do listy