PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-01-14
Rigging And Structure Conference

Rigging And Structure Conference

W dniach 11-12 lutego 2020 r. w TAURON Arenie Kraków odbędzie się międzynarodowa konferencja skierowana do profesjonalistów pracujących w sektorze techniki estradowej i organizatorów imprez artystyczno-rozrywkowych, organizowana przez Fundację FOH we współpracy z PLASA i VPLT.

 


Druga edycja jest poświęcona riggingowi, trussingowi, scaffoldingowi. Wśród zaproszonych ekspertów są: Bill Sapsis (https://www.sapsis-rigging.com/), Chris Higgs (http://www.tsgresults.com/), Rinus Bakker, Cristiano Giavedoni (Blumano), Marc Hendriks (Co-owner Sixty82 &Yourplan). Program konferencji składa się z wykładów, warsztatów i dyskusji panelowych.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem: Transcolor, OISTAT , Metal Mind Productions, MJM Prestige, przy wsparciu ARAD, Layher Polska, Athletic, ARAM, Vectorworks, Rigg, Events Solutions Center, ICE Kraków.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu, jego programie oraz o biletach są dostępne na stronie www.rsconference.org oraz  www.facebook.com/events/570311026871381 

powrót do listy