PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2018-01-10
Prezentujemy supporty przed koncertem Exodus w katowickim Mega Clubie!

Prezentujemy supporty przed koncertem Exodus w katowickim Mega Clubie!

EXODUS, amerykański zespół thrash metalowy, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w Katowicach! Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu "Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście!

 

Jako support mamy przyjemność zaprezentować dwie polskie formacje: Horrorscope oraz Mentor.

Horrorscope - Zespół z Chorzowa grający thrash metal od lat 90. Po doskonale przyjętej płycie "Altered Worlds Practice" Horrorscope rozgrzeją publikę jadowitą, ostrą i dość brutalną interpretacją thrash metalu, która sprawdza się wyśmienicie również w koncertowych warunkach. Repertuar występu stanowić będą utwory z ostatniego albumu, jednakże nie zabraknie sztandarowych miażdżących walców. Petarda dla wszystkich ceniących esencjonalny, mocny metal!

Mentor - Album "Guts, Graves and Blasphemy" pokazuje, że Mentor za nic bierze sobie współczesne szufladki muzyczne i idzie swoją drogą. Albumowy debiut oczarował niezwykle brutalną mieszanką black/ thrash metalu, hardcore punku i klasycznego rock n' rolla. Projekt składa się z członków zespołów Thaw i J.D. Overdrive, co już samo w sobie jest intrygujące!

 

Metal Mind Productions

zaprasza:

EXODUS

+

HORRORSCOPE

MENTOR

 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

 

Ceny biletów:

100 PLN w przedsprzedaży

120 PLN w dniu koncertu

 

Bilety już w sprzedaży na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

oraz stacjonarnie w sieciach sklepów: Empik i Media Markt.

 

powrót do listy