PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2018-08-14
Prezentujemy supporty przed koncertem Clutch!

Prezentujemy supporty przed koncertem Clutch!

Polski koncert Clutch odbędzie się w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej nadchodzący, dwunasty album formacji „Book of Bad Decisions”!

Jako support mamy przyjemność zaprezentować dwie formacje: The Picturebooks oraz Octopussy.

The Picturebooks – To bluesowo-rockowe duo składające się z Fynna Clausa Grabke (wokal, gitara) oraz Philippa Mirtschinka (perkusja). Ich przełomowy album „Imaginary Horse” z 2014 roku nagrany został w tym samym garażu, w którym muzycy regularnie doglądają swoich motocykli – a także tworzą własne instrumenty, których brzmienie dodaje nagraniom dodatkowej ‘mocy’. W muzycznej prasie panuje pogląd, że The Picturebooks grają rock n’ rolla o zapachu wysokooktanowej benzyny. W swojej karierze porwali już tłumy podczas licznych festiwali muzycznych, w tym Rockavaria i Sziget oraz supportując  Eagles Of Death Metal na ich amerykańskiej trasie koncertowej. 

Octopussy – Trójmiejski zespół rockowy łączący brzmienia rock’n’roll, stoner, blues z odbijającym się echem klimatu południa Stanów Zjednoczonych. Zespół wydał w 2013 roku debiut, który zebrał dużo pozytywnych recenzji w Polsce i na świecie. Silną stroną Octopussy są energetyczne koncerty, dzięki którym zespół systematycznie zbiera nowych fanów. W listopadzie 2017 odbyła się premiera drugiego wydawnictwa pod tytułem „Dwarfs & Giants", na którym usłyszeć można głos Jana Babińskiego, nowego wokalisty. Płyta została nagrana na żywo w Highwave studio w kwietniu 2017, pod okiem Jana Galbasa, producenta i pierwszego wokalisty zespołu. Nową płytę promuje opublikowany na YouTube singiel „Birdman", nagrany na żywo w Custom 34.

 

Metal Mind Productions

zaprasza:

CLUTCH

+

The Picturebooks

Octopussy

 

Ceny biletów:

80 PLN (przedsprzedaż)

100 PLN (w dniu koncertu) 

 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00 

                                                                           

Bilety do nabycia od 28 lutego na stronach: http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl

 

powrót do listy