PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-04-20
Oświadczenie

Oświadczenie

Drodzy fani i koncertowicze, Rzeczywistość, w której aktualnie działamy jest bezprecedensowa. Warunki, w jakich przyszło nam pracować nad kolejnymi wydarzeniami i tymi, które już są zapisane w naszym kalendarzu koncertowym, drastycznie się zmieniły a sytuacja cały czas jest dynamiczna. Broni nie składamy i dokładamy wszelkich starań, aby zaplanowane koncerty odbyły się zgodnie z planem.

Działamy w trybie sytuacji kryzysowej, gdzie wiele pytań pozostaje wciąż bez odpowiedzi i nie wiadomo, kiedy w ogóle takie odpowiedzi zostaną udzielone. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby koncerty, które nie będą mogły się odbyć zgodnie z planem, przenieść na inny, dogodny termin. Jesteśmy w stałym, intensywnym kontakcie z zespołami i ich przedstawicielami, bacznie obserwujemy wszystkie posunięcia rządowych organów decyzyjnych i staramy się być przygotowani na każdy scenariusz, również ten najgorszy.

W wypadku przeniesienia terminu koncertu wszystkie bilety zachowają swoją ważność, a osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w danym wydarzeniu w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu. Obserwujcie nasze strony, strony naszych partnerów medialnych i bileterii - tam znajdziecie wszystkie aktualne informacje. Będziemy Was informować na bieżąco.

Czasy, w których przyszło nam działać, są nie tylko wyzwaniem dla organizatorów koncertów, są też wyzwaniem dla Was, drodzy koncertowicze. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach.

Przed nami jeszcze wiele wspaniałych imprez, do zobaczenia!

powrót do listy