PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-05-29
Oświadczenie - czerwcowe koncerty

Oświadczenie - czerwcowe koncerty

Kochani, cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty dotyczące obecnego stanu rzeczy.

W związku z obecną sytuacja epidemiologiczną i decyzją władz informujemy, że nasze czerwcowe koncerty nie odbędą się. Ich listę znajdziecie na naszej stronie internetowej www.metalmind.com.pl/koncerty.html oraz na Facebooku www.facebook.com/metalmindproductions.

Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami - dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by odbyły się one w nowych datach. Pracujemy, aby ustalić nowe i bezpieczne terminy imprez i aby nowe daty dopasowane były do planów koncertowych naszych zespołów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by w najszybszym możliwym terminie ogłosić nowe daty, jednak musimy Was tutaj prosić o cierpliwość.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, słowa wsparcia i otuchy, to dla nas bardzo ważne i jeszcze bardziej mobilizuje nas to do działania. Działania, w efekcie którego wszyscy będziemy mogli spotkać na koncertach. Prosimy Was jeszcze o cierpliwość i apelujemy o dalsze wsparcie zwłaszcza w tych ciężkich chwilach, bo to dzięki Wam te działania dalej mają sens. Wrócimy do Was najszybciej, jak to będzie możliwe z dalszymi szczegółami.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach!

 

BILETY

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wszystkie zakupione bilety zachowają swoją ważność. Osoby, które ze względu na zmianę terminu koncertu będą chciały zwrócić bilet proszone będą o kontakt z punktem zakupu.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

powrót do listy