49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2017-04-28
Myrkur kolejną gwiazdą Metal Hammer Festival 2017

Myrkur kolejną gwiazdą Metal Hammer Festival 2017

21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson!

W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość - Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączy jeszcze jeden gość specjalny, kobiecy akcent tego festiwalu, projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - Myrkur!

Myrkur to jedna z najbardziej ekscytujących formacji na black metalowej scenie. Projekt, w którym główne skrzypce gra duńska artystka Amalie Bruun zadebiutował w 2014 roku za sprawą EPki "Myrkur", a pełnowymiarowy album "M" ukazał się już rok później. Natomiast w zeszłym roku wydany został koncertowy krążek "Mausoleum". Twórczość tej artystki wymyka się gatunkowym podziałom, ale odczuwalne są tutaj wpływy drugiej fali black metalu spod znaku Ulver czy Darkthrone, naturalnego dźwiękowego piękna znanego chociażby z dokonań Sigur Ros oraz muzyki klasycznej, skandynawskiego folku, darkwave czy też post metalu, a całość tworzy nową, intrygującą i oryginalną całość.

21 lipca w Spodku pojawią się jeszcze inne zespoły, o których wkrótce poinformujemy! Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy! Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest.

METAL MIND PRODUCTIONS zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2017

MARILYN MANSON

PARADISE LOST

ZEAL & ARDOR

+ goście specjalni

21.07.2017 – Spodek, Katowice

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża - 375/ 395 zł - WYPRZEDANE!

Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł - WYPRZEDANE!

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł

Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł

Płyta – 190/ 210 zł - WYPRZEDANE!

Bilety do nabycia na stronach: 

shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa:

32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions

https://www.facebook.com/MetalHammerFestival

 

powrót do listy