PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-15
Krucjata Trivium

Krucjata Trivium

Trivium kończą nagrywanie swojego najnowszego albumu - "The Crusade". W zeszły czwartek, frontman kapeli - Matt Heafy rozpoczął kładzenie wokali w Audiohammer Studio w Orlando, na Florydzie, gdzie zespół również nagrał gitary i bas.
Trivium kończą nagrywanie swojego najnowszego albumu - "The Crusade". W zeszły czwartek, frontman kapeli - Matt Heafy rozpoczął kładzenie wokali w Audiohammer Studio w Orlando, na Florydzie, gdzie zespół również nagrał gitary i bas. Heafy jest współproducentem krążka, a wspomaga go właściciel Audiohammer Studio, znany również ze wcześniejszej współpracy z zespołem - Jason Suecof. Zakończenie prac nad albumem planowane jest na koniec maja. Na albumie znajda się takie utwory jak np: "Ignition," "Contempt Breeds Contamination," "And Sadness Will Sear," "Vengeance," "To the Rats" and "Contemporary Plague."
 
Heafy zapowiada: "Znajdzie się tam jeden numer akustyczny, kawałek w stylu Skid Row/ Mötley Crüe,  utwór nawiązujący do  Def Leppard, w stylu southern-rock metal song oraz 11 absurdalnie  technicznych  thrashowych  piosenek".
 
Przypominamy, że płyta ukaże się w październiku nakładem Roadrunner Records.
powrót do listy