PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-08
SBB ze

SBB ze "Spodka" w maju!

Już 22 maja ukaże się najnowsze, koncertowe wydawnictwo SBB. Niezwykły koncert, który zarejestrowano przy okazji specjalnego występu SBB przed hard rockową legendą, Deep Purple w katowickim "Spodku" 24 lutego 2006 roku. Zespół zagrał w wyjątkowym składzie - jako kwartet.
Niezwykły koncert, który zarejestrowano przy okazji specjalnego występu SBB przed hard rockową legendą, Deep Purple w katowickim "Spodku" 24 lutego 2006 roku. Zespół zagrał w wyjątkowym składzie - jako kwartet. Paula Wertico za perkusją zastąpił Irek Głyk, zaś na drugiej gitarze po ponad 25 latach przerwy słyszymy Sławka Piwowara!
 
Znakomicie przyjęte zostało dedykowane ofiarom zawalonej Hali Targowej w Katowicach "Memento z banalnym tryptykiem". "Walkin' Around The Stormy Bay" z Apostolisem na drugiej perkusji powala rockową dynamiką. Rewelacyjny dobór utworów, wyważone proporcje pomiędzy koncertowymi wykonaniami kompozycji z "New Century" a prawdziwą "klasyką SBB" i wzbogacone brzmienie składają się na obraz koncertu niezwykłego. Koncertu formacji, która w Polsce nie ma sobie równych!
 
Lista utworów:
1. Memento z banalnym tryptykiem
2. New Century ( w tym: Tajemniczy świat Mariana)
3. Odlot
4. Rainbow Man
5. Całkiem spokojne zmęczenie
6. Improwizacja: Drums-battle
7. Walkin' Around The Stormy Bay
powrót do listy