PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-04
Nadejście nowego Stone Sour

Nadejście nowego Stone Sour

Joshua Rilying ze strony StoneSourNews.com rozmawiał ostatnio z giatrzystą STONE SOUR - Josh Randem. Przedmiotem rozmowy była nowa płyta Stone Sour - "Come Whatever May", której premiera planowana jest na 22 sierpnia.

Joshua Rilying ze strony  StoneSourNews.com rozmawiał ostatnio z giatrzystą STONE SOUR - Josh Randem. Przedmiotem  rozmowy była nowa płyta Stone Sour - "Come Whatever May", której premiera planowana jest na  22 sierpnia. Według Rilyinga w zeszłym tygodniu, w Los Angeles, nakręcono klip do utworu promującego ten krążek -  '30/30-150', za kamerą stanął  Paul Brown (MÖTLEY CRÜE, OTEP).

Również w zeszłym tygodniu odbyła się sesja fotograficzna do nowego albumu. Natomiast video do 'Reborn', które można sobie zobaczyć w internecie,  pierwotnie zespół przygotował dla własnych potrzeb, a miało  ono mieć charakter dokumentu. Zespół był jednak na tyle zadowolony z rezultatu, że umieścił ten teledysk w internecie. Można go zobaczyć TUTAJ  Jednak, jak tłumaczy Rand, klip ten umieszczono  w momencie, kiedy okazało się, że data premiery z lipca przesunęła się na sierpień. Josh zdradził też, iż mix video nie jest ostateczną wersją, jaką zamieszczą na płycie, a kilka kolejnych tygodni zespół poświęci na próby, a potem powstanie klip do kolejnego utworu - "Through Glass", a następnie fromacja zawita na koncerty do Europy.

"Come Whatever May" nagrany został w Los Angeles, pod okiem producenta Nicka Rasculinecza (FOO FIGHTERS, VELVET REVOLVER). Album nagrany został w zmienionym składzie - za bębnami Joela Ekmana zastąpił były perkusista Soulfly - Roy Mayorga. Nowy krążek Stone Sour jest drugim albumem w dorobku kapeli. Debiutancka płyta, zatytułowana "Stone Sour" ukazała się na rynku w 2002 roku i uzyskała status złotej płyty. Zawierała hit "Bother".
 

powrót do listy