PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-28
Hatebreed: szczegóły "Supremacy"

Hatebreed: szczegóły "Supremacy"

Frontman amerykańskiej formacji HATEBREED zdradził australijskiemu X - Press ONline szczególy najnowszej płyty grupy - "Supremacy", której premiera zapowiadana jest na 28 sierpnia. Jamey Jasta zapowiada: "to będzie prawdziwa natarcie brutalnych...

Frontman amerykańskiej formacji HATEBREED zdradził australijskiemu X - Press ONline szczególy najnowszej płyty grupy - "Supremacy", której premiera zapowiadana jest na 28 sierpnia.  Jamey Jasta zapowiada: "to będzie prawdziwa natarcie brutalnych dźwięków. Ten album jest dużo bardziej naładowny niż nasze poprzednie płyty, jest też bardziej skondensowany. Są tutaj klasyczne kompozycje Hatebreed - takie, na które czekałem latami, żeby dołączyć je do naszej setlisty. Założyliśmy sobie, że odpuścimy, jeżeli muzyka, która się na nim znjadzie nie sprawi, że włosy staną nam dęba, albo że dostaniemy ciar od jej słuchania. Chciałem, żeby była to czysta adrenalina: szybkośći  brutalność. Chciałem zrobić miażdżącą płytę, która miałaby pamiętny wpływ na ludzi. "

Przypomnijmy, ze debiutancki krążek kapeli - "Satisfaction Is the Death of Desire", sprzedał się w ilości 200 000, a drugi album "The Rise Of Brutality" - w 300 000. Grupa za ten krążek nominowana również została do nagród Grammy.  Pod dużym wrażeniem muzyki Hatebraeed jest chociażby Slayer, z którym zespół  grał wspólnie kilka tras.

powrót do listy