PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-26
Guitar Clinic Tour Slipknot

Guitar Clinic Tour Slipknot

Gitarzysta Slipknota - Mick Thomson wyrusza na Guitar Clinic Tour, które obejmie 5 amerykańskich miast. Celem tych gitarowych warsztatów jest nie tylko bliski kontakt z fanami, ale również zaprezentowanie nowej gitary, stworzonej specjanie dla niego - Ibanez MTM1, właśnie przez Ibaneza.

Gitarzysta Slipknota  - Mick Thomson wyrusza na guitar clinic tour, które obejmie 5 amerykańskich miast. Celem tych gitarowych warsztatów jest nie tylko bliski kontakt z fanami, ale również zaprezentowanie nowej gitary, stworzonej specjanie dla niego - Ibanez MTM1, właśnie przez Ibaneza.

MTM1 został stworzony ściśle wg wskazówek Micka, włączając w to jego wybór strun, mostka i przystawek, z typowym dla niego  obniżonem strojem. Clinic tour, zaczyna się w Wisconsin, a kończy w Kalifornii i trasa ta pozwoli  zaprezentować fanom Slipknota specyficzne riffy wykorzystywane w muzyce Slipknota. Mick również będzie odpowiadał na pytania zainteresowanych i nie będzie wzbraniał się przed dawaniem autografów. Mick wyjaśnia: - Tutaj nie chodzi tylko o popis wirtuozerii czy o godzinny pokaz gitarowych tricków. Mam nadzieję, że warsztaty te pomogą wszystkim zainteresowanym graniem na gitarze.

powrót do listy