PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-21
Zbawienie nadejdzie w poniedziałek...

Zbawienie nadejdzie w poniedziałek...

Już w najbliższy poniedziałek - 24 kwietnia będzie miał swoją premierę kolejny singiel z najnowszej płyty Nickelback - " All The Right Reasons". Utwór nosi tytuł "Savin' Me" i jest to już trzeci - po świetnie przyjętych "Photograph" oraz "Far Away" - singiel z najnowszej płyty Kanadyjczyków. Sam "Photograph" wspiął się na szczyt radiowych list Monitor Active Rock oraz Mainstream Rock.

Już w najbliższy poniedziałek - 24 kwietnia będzie miał swoją premierę kolejny singiel z najnowszej płyty Nickelback - " All The Right Reasons".
 Utwór nosi tytuł "Savin' Me" i jest to już trzeci - po świetnie przyjętych "Photograph" oraz "Far Away" - singiel z najnowszej płyty Kanadyjczyków. Sam "Photograph" wspiął się na szczyt radiowych list  Monitor Active Rock oraz Mainstream Rock.
 Klip, który nakręcony został do tego utworu, przypomina nam, jak cenna jest każda chwila, którą spędzamy na Ziemi. Na singlu natomiast zawarto radio mix utworu oraz 2 wersje kompozycji: z płyty oraz akustyczną.
Premierę handlową singiel będzie miał 9 maja, a dodatkowo zawarto na nim klip do utworu oraz 2 nagrania koncertowe: "Animals" oraz "Follow You Home" z występu w Atlancie.
Na przełomie maja i czerwca grupa pojawi się w Europie na trasie z Bon Jovi - Have A Nice Day Tour, w sumie trasa obejmie 16 koncertów.

powrót do listy