PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-20
3 Inches Of Blood: nowe nagrania

3 Inches Of Blood: nowe nagrania

Już wkrótce na roadrunnerrecords.com pojawią się nowe nagrania Kanadyjczyków z 3 Inches Of Blood, które wyprodukował sam Joey Jordison! Okazało się, że Joey jest wielkim fanem 3`` i chciał już produkować ich debiutancki krążek "Advance and Vanquish". Poza tym, Joey spotkał się z zespołem na wspólnych koncertach z Satyriconem...

Już wkrótce na www.roadrunnerrecords.com pojawią się nowe nagrania Kanadyjczyków z 3 Inches Of Blood, które wyprodukował sam Joey Jordison! Okazało sie, że Joey jest wielkim fanem 3`` i chciał już produkować ich debiutancki krążek "Advance and Vanquish".

Poza tym, Joey spotkał się z zespołem na wspólnych koncertach z Satyriconem, gdzie Jordison usiadł za bębnami. Wiadomo już, że muzyk Slipknota, będzie produkował następną płytę 3``.  Nagrania demo, które przygotowali 3`` pokazują , że zespół jest w doskonałej formie. To wybuchowa mieszanka brzmień spod znaku klasycznej Metalliki, starego Kreatora oraz Judas Priest. Nagrań dokonano w Seattle, a dźwiękiem zajął się Jack Endino (tak, tak, to ten sam facet, który współpracował z połową grunge'owych kapel od Soundgarden po Nirvanę) i są to pierwsze nagrania, w których wziął udział koncertowy skład kapeli: Brian Redman na basie, gitarzyści Shane Clarke i Justin Hagberg oraz perkusista Alexei Rodriguez.

Grupa ujawniła też  tytuły utworów:
"Night Marauders"
"Goatriders' Horde"
"Assassins of the Light"
"Black Spire"

powrót do listy