PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-20
Machine Head: żadnych koncertów do nowej płyty!

Machine Head: żadnych koncertów do nowej płyty!

Robb Flynn - frontman Machine Head, poinformował fanów o postępach w pracy nad nowym albumem zespołu. Na rozgrzewkę kapela odświeża starsze numery: "Blood Of The Zodiac", "Bay Of Pigs", "Rage To Overcome", "Frontlines", "Down To None", "Death Church"...

Robb Flynn - frontman Machine Head, poinformował fanów o postępach w pracy nad nowym albumem zespołu. Na rozgrzewkę kapela odświeża starsze numery: "Blood Of The Zodiac", "Bay Of Pigs", "Rage To Overcome", "Frontlines", "Down To None", "Death Church", "Devil With The King's Card", "A Thousand Lies". 

- To był bardzo dobry pomysł, żeby zagrać te numery raz jeszcze, wyznaczyło to niejako tor naszych przygotowań. Tworzenie nowego materiału idzie powoli, ale sukcesywnie posuwamy się do przodu i jest to nasz priorytet - wyjaśnia Flynn. - W efekcie odwołaliśmy wszystkie trasy koncertowe do czasu, kiedy nie wydamy tego albumu. Tak się składa, że mieliśmy kilka dobrych propozycji, ale pomyślałem sobie: cholera, byliśmy w trasie przez 22 miesiące po wydaniu "Through the Ashes of Empires". Ile można koncertowac po jednej płycie? Poza tym, uważalismy, że przerwałoby to nasze zaangażowanie w pracę (...) I w ten oto sposób odrzuciliśmy propozycję grania na Sounds Of The Underground, Download, Rock Am Ring, With Full Force i większości europejskich festiwali. W całości możemy się więc skupić na stworzeniu "The Greatest Metal Album Of All Fuckin' Time!".

powrót do listy