PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2014-03-05
Wiemy jak wygląda okładka nowego albumu Luxtorpedy!

Wiemy jak wygląda okładka nowego albumu Luxtorpedy!

1 kwietnia na półki trafi nowy album Luxtorpedy. "A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki" będzie trzecią płytą w dorobku zespołu. Zwyczajem Luxtorpedy wydawnictwo zawiera dodatkowo krążek z wersjami instrumentalnymi. "A morał tej historii..." to dzieło przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Gitarowe riffy, które usły
1 kwietnia na półki trafi nowy album Luxtorpedy "A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki" będzie trzecią płytą w dorobku zespołu. Zwyczajem Luxtorpedy wydawnictwo zawiera dodatkowo krążek z wersjami instrumentalnymi.
"A morał tej historii..." to dzieło przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Gitarowe riffy, które usłyszycie, to przegląd brzmień od Slayera do Rush, a teksty, jak zwykle w przypadku tego zespołu, wymagają od słuchacza uwagi i skupienia.
Muzycy postarali się o analogowe brzmienie płyty i wbrew regułom nie poddali jej masteringowi! Pierwsze efekty tych zabiegów będzie można usłyszeć 10 marca, kiedy do radia trafi singiel "Pusta Studnia".
 

Lista utworów:
1. Ostatni
2. J.U.Z.U.T.N.U.K.U
3. Cały Cyrk
4. Hipokrytes
5. Mambałaga
6. Pusta Studnia
7. Samotna
8. Nieobecny Nieznajomy
9. J'eu Les Poids
10. Od może do może
11. Smoła
12. Persona Non Grata
13. Jestem zwycięzcą
 
powrót do listy