PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-19
King Diamond nadciąga!

King Diamond nadciąga!

King Diamond oraz gitarzysta Andy La Rocque w ubiegłym miesiącu rozpoczęlli prace nad nowym albumem. Nie znamy jeszcze tytułu płyty, a wcześniejsze pogłoski o tym, że będzie on nosił tytuł "Unhealthy Opera" nie zostały potwierdzone. Tymczasem nieuchronnie zbliża się warszawski koncert zespołu, który już 9 maja w warszawskiej Stodole.
King Diamond oraz gitarzysta Andy La Rocque w ubiegłym miesiącu rozpoczęlli prace nad nowym albumem. Nie znamy jeszcze tytułu albumu, a wcześniejsze pogłoski o tym, że będzie on nosił tytuł "Unhealthy Opera" nie zostały potwierdzone. Tymczasem nieuchronnie zbliża się warszawski koncert zespołu, który już 9 maja w warszawskiej Stodole.
 
Dzisiaj mistrz muzycznego horroru koncertuje w Kopenhadze. Następnie zaatakuje sceny w Szwecji, Norwegii i Finlandii. Wreszcie po dwóch rosyjskich występach, po 5 latach zawita na jedyny koncert do Polski!
 
Podczas warszawskiego koncertu Kinga Diamonda supportować będzie norweski Thunderbolt. Ich najnowszy album, zatytułowany "Love and Destruction" ukazuje się dzisiaj. Kawałka "Bad Boys" pochodzącego z tego krążka można posłuchać wchodząc TUTAJ

Z kolei pochodzący również z Norwegii  Griffin ma na swoim koncie cztery albumy, z których ostatni zatytułowany jest "Lifeforce". Ta kapela dowodzi, że nie tylko black metal jest skandynawskim towarem eksportowym, a klasyczny heavy metal trzyma się mocno!
 
Więcej o warszawskim koncercie TUTAJ
powrót do listy