PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-13
TOOL: premiera singla 18 kwietnia!

TOOL: premiera singla 18 kwietnia!

?Vicarious?, singiel zespołu TOOL, promujący najnowszy album ?10.000 days? 18 kwietnia po raz pierwszy będzie można usłyszeć w ANTYRADIU. Będzie to oficjalna premiera singla ?Vicarious? w polskim eterze. Album trafi do sklepów 1 maja, a 24 czerwca Tool na żywo w "Spodku"!  ?Vicarious?, singiel zespołu TOOL, promujący najnowszy album ?10.000 days? 18 kwietnia po raz pierwszy będzie można usłyszeć w ANTYRADIU. Będzie to oficjalna premiera singla ?Vicarious? w polskim eterze. Album trafi do sklepów 1 maja.
 

We wtorek 18 kwietnia o godz. 13:40 wszyscy słuchamy ANTYRADIA na: Warszawa: 94 FM, Katowice: 106,4 FM.
 
Obecnie Adam Jones gitarzysta kapeli TOOL w Nowym Jorku pracuje nad klipem do ?Vicarius?, którego premiera zapowiedziana jest na połowę maja. Scenariusz klipu owiany jest tajemnicą, wiadmo tylko, że ze względu na technikę i plastycznośc zdjęć w jakiej klip został nakręcony, postprodukcja trwać będzie kilka tygodni!
 
Zespół zakończył także pracę nad oprawą graficzną albumu ?10.000 days?. Wtajemniczone osoby z grona najbliższych współpracowników formacji TOOl, które miały okazje zobaczyć skończone dzieło określają je jako ?spektakularne?.
 
Zbliża się koncert grupy TOOL w Polsce! 24 czerwca w katowickim ?Spodku? zespół da jedyny koncert w Polsce podczas światowej trasy koncertowej promującej album ?10.000 days?. Więcej w dziale koncerty! ZOBACZ
powrót do listy