PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-04-12
Kolejne uderzenie Trivium

Kolejne uderzenie Trivium

Trivium to kolejna kapela z Roadrunnera, której przepowiada się status gwiazdy. Oprócz rewelacyjnych recenzji ostatniego krążka "Ascendancy", ta amerykańska grupa robi również furorę na deskach sal koncertowych w całej Europie. Ostatnia trasa formacji po Wielkiej Brytanii okazała się olbrzymim sukcesem...

Trivium to kolejna kapela z Roadrunnera, której przepowiada się status gwiazdy. Oprócz rewelacyjnych recenzji ostatniego krążka "Ascendancy", ta amerykańska grupa robi również furorę na deskach sal koncertowych w całej Europie. Ostatnia trasa formacji po Wielkiej Brytanii okazała się olbrzymim sukcesem, bilety na wszystkie koncerty znikały w ciągu kilku godzin, równym powodzeniem cieszyły się dodatkowe występy: w Sztokholmie oraz w kilku innych europejskich miastach.

Na czerwiec planowana jest piewrsza częśc europejskiej trasy Trivium, na której zespół zagra 19 koncertów. Natomiast w listopadzie i grudniu tego roku Trivium ponownie uderzy, tym razem u boku metalowej potęgi - Iron Maiden! Trasa ta składa się z 24 koncertów, które już cieszą się ogromną popularnością, londyńki występ został  już wyprzedany i ze względu na niesłabnące zainteresowanie, dodano jeszcze jeden koncert w tym mieście -  23 grudnia. "Trivium pracuje również nad nowym krążkiem, którego premiera przewidziana jest w październiku tego roku.

 
 
powrót do listy