PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-06-20
Wu-Hae: Bzyk i Guzik na czacie

Wu-Hae: Bzyk i Guzik na czacie

Dzisiaj o 12.00 szansa na wymianę myśli z Guzikiem i Bzykiem, wokalistami Wu-Hae na czacie w Interii. Wczoraj miała premierę ich najnowsza płyta, Życie na raty". To jedna z najciekawszych formacji muzycznego podziemia Krakowa, nowohucka Wu-Hae w duchu crossover łączy mocne uderzenie, jazz, elektronikę, rap, hip-hop, reegge.

Dzisiaj o 12.00 szansa na wymianę myśli z Guzikiem i Bzykiem, wokalistami Wu-Hae na czacie w Interii. Wczoraj miała premierę ich najnowsza płyta, Życie na raty".

To jedna z najciekawszych formacji muzycznego podziemia Krakowa, nowohucka Wu-Hae w duchu crossover łączy mocne uderzenie, jazz, elektronikę, rap, hip-hop, reegge. To bezkompromisowy glos młodego pokolenia, które wreszcie dochodzi do głosu. W nagraniach wzięli udział Jarek Śmietana, Wojtek Karolak. Gościnnie wystąpił również Wojtek Michalec, gitarzysta Cool Kids of Death oraz saxofonista jazzowy Tomasz Grzegorski. Kawałek ?Ludzi masa? pochodzący z płyty, od dwóch miesięcy utrzymuje się na listach przebojów Radia Bis oraz Rockowej Listy Przebojów PR I PR. W lutym dotarł na 1 miejsce w radiowej Jedynce!

20.06.2006, Interia.pl, 12.00

Czat z Wu-Hae

powrót do listy