PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-06-19
Obituary na jedynym koncercie w Polsce!

Obituary na jedynym koncercie w Polsce!

Długo oczekiwani, jedyni w swoim rodzaju, protoplaści death metalowych brzmień, pojawią się w Polsce w ramach przedłużenia czerwcowej europejskiej trasy koncertowej, która rozpoczęła się 10 czerwca na Sweden Rock Festival (Szwecja). Przypomnijmy, że ta amerykańska grupa rozpoczęła...
Długo oczekiwani, jedyni w swoim rodzaju, protoplaści death metalowych brzmień, pojawią się w Polsce w ramach przedłużenia czerwcowej europejskiej trasy koncertowej, która rozpoczęła się 10 czerwca na Sweden Rock Festival (Szwecja).
 
Przypomnijmy, że ta amerykańska grupa rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku i zadebiutowała 5 lat poźniej fenomenalną płytą "Slowly We Rot". W 1997 roku ukazał się "Back From The Dead", a następnie grupa zrobiła sobie długą przerwę... Mistrzowie death metalu powrócili w lipcu zeszłego roku w swoim najlepszym stylu! "Frozen In Time" był ich pierwszym albumem po ośmioletniej przerwie. Wokalista grupy - John Tardy, tak komentował najnowsze dzieło zespołu:" Ten album nie jest nowym początkiem, to esencja tego, co zawsze robiliśmy, tylko że jest to nowsze i lepsze!"
 
Na polskim koncercie grupy na pewno nie zabraknie klasycznych utworów formacji, a także nowych kompozycji. Będzie to druga wizyta Obituary w Polsce, po raz pierwszy pojawili się oni w 1992 roku, razem z Napalm Death i Dismember.
 
Na warszawskim koncercie formacja pojawi się w składzie:
John Tardy - voc
Allen West - g
Trevor Peres - g
Frank Watkins - b
Donald Tardy - dr
 
Zespół zapowiada show, jakiego do tej pory nie było, występ ten będzie rejestrowany na pierwsze oficjalne DVD Obituary!
 
Drugim zespołem, który tego dnia pojawi się w warszawskiej Stodole, będzie holenderska grupa Sinister, która działa już od 1988 roku i jest jedną z najciekawszych formacji na death metalowej scenie. Zespół promowac będzie swój najnowszy album - "Afterburner", a występ ten zostanie również zarejestrowany na pierwsze DVD grupy!
 
Obok Obituary i Sinister zaprezentują się jeszcze  dodatkowo 2 formacje - goście specjalni, których nazwy zostaną ujawnione w najbliższym czasie na stronie www.metalmind.com.pl
 
OBITUARY
SINISTER
 
+ 2 special guests
 
 24.08.06 - Warszawa, Stodoła, godz. 17.30
 
Wejście od 16.30
 
Koncert do 23.00
UWAGA: SUPER CENY BILETÓW!!!
 
 
 Informacje o koncercie: tel 032/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl
 

 

 

 

 

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew 187), 032/253 77 60
powrót do listy