PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-06-08
Tool: bilety na płytę wyprzedane!

Tool: bilety na płytę wyprzedane!

Wszystkie bilety na płytę na czerwcowy koncert TOOL zostały wyprzedane! Wciąż można kupić jeszcze bilety na miejsca siedzące w sektorze niebieskim i czerwonym. Fani Toola odliczają już dni i godziny do polskiego show tej amerykańskiej formacji, bo to już niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od występu zespołu w katowickim Spodku.

Wszystkie bilety na płytę na czerwcowy koncert TOOL zostały wyprzedane! Wciąż można kupić jeszcze bilety na miejsca siedzące w sektorze niebieskim i czerwonym. Fani Toola odliczają już dni i godziny do polskiego show tej amerykańskiej formacji, bo to już niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od występu zespołu w  katowickim Spodku.

Przypomnijmy, że 30 kwietnia Tool wystartował z  trasą koncertową  promującą najnowszy album grupy ? "10 000 days".

Amerykańska częśc tournee rozpoczęła się na Festiwalu Coachella i w sumie objęła ona 16 miast.  Europejski etap trasy Tool rozpoczyna 26 maja, występem w Lizbonie, polski  koncert jest 21 przystankiem, a nastęnie zespół czeka jeszcze 6 występów na Starym Kontynencie ( kończą 9 lipca w Finlandii). Na sierpień planowane są 2 koncerty w Japonii oraz powrót na trasę po Stanach. Grupa zdecydowała także, że na trasie nie będzie towarzyszył jej żaden suport.

Każdy z koncertów jest specjalnym wydarzeniem, ?evening with Tool?  i tylko z muzyką Tool, jak tłumaczy zespół, który znany jest z  fenomenalnych występów na żywo. Zapowiada się niezapomniane show, tym bardziej, że jak zapewnia grupa, koncert będzie trwał ok. 2 godzin ?albo i dłużej, jeżeli polscy fani będą mieli szczęście? A na brak entuzjazmu podczas koncertu ze strony Polaków, Tool na pewno nie będzie mógł narzekać...

TOOL

 "An evening with Tool music"

24.06.06 - Katowice, Spodek, godz. 19.00
otwracie bram, godz. : 17.30
powrót do listy