PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-24
COF: okładka zablokowana w USA!

COF: okładka zablokowana w USA!

Jak już informowaliśmy, Cradle of Filth przymierza się do wydania nowej studyjnej płyty - "Thornography". Właśnie zespół opublikował okładkę swojej nowej płyty, która została zablokowana w USA.

Jak już informowaliśmy, CRADLE OF FILTH przymierza się do wydania nowej studyjnej płyty -   "Thornography". Właśnie zespół opublikował okładkę swojej nowej płyty, która została zablokowana w USA.

Planowana premiera nowego albumu to 11 września, a ukaże się on w barwach Roadrunner Records. Wśród kompozycji znajdą się takie utwory jak m.in.: "Libertina Grim", "Tonight in Flames", "Cemetery and Sundown", "I Am the Thorn", "The Byronic Man" (z gościnnym udziałem wokalisty H.I.M. -  Ville Valo) oraz "Temptation".

Następca "Nymphetamine" nagrany został w Lincolnshire, w Anglii, w studio Chapel, a produkcja zajął się Rob Caggiano (Bleeding Through, Anthrax).

Na temat muzycznego kierunku grupy, lider formacji - Dani Filth tak wypowiadał się dla magazynu Revolver: "Nie twierdzę, że jest to album eksperymentalny, ale sprawdzamy na nim, do jakich granic możemy się posunąć. To nasza szósta czy siódma płyta, tak więc staramy się dodać do niej jeszcze więcej pikanterii. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy znowu zaczniemy pracować nad albumem i skoncentrowaliśmy się na tym, jak tylko skonczyliśmy nasze trasy koncertowe ( 2005), całe lato zeszło nam na pisaniu nowego materiału. Nie zastanowialiśmy się, w którą stronę to zmierza, myślę, że dzięki temu właśnie ten materiał brzmi tak świeżo. Kompozycje są bardzo rytmiczne i prawie thrashowe, ale są też one bardzo chwytliwe".

powrót do listy