PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-22
Pendragon, Galahad i goście w Katowicach!

Pendragon, Galahad i goście w Katowicach!

Dzisiaj o 17.45 rozpocznie się wyjątkowy koncert legendy brytyjskiego progrocka w Polsce. Występ w katowickim Teatrze im. Wyspiańskiego będzie rejestrowany na potrzeby DVD i zgodnie z planem potrwa do 23.30. Obok grupy Pendragon zaprezentuje sie Galahad, Mind Key oraz duet Gary Chandler i Steve Thorne.

Dzisiaj o 17.45 rozpocznie się wyjątkowy koncert legendy brytyjskiego progrocka w Polsce. Występ w katowickim Teatrze im. Wyspiańskiego będzie rejestrowany na potrzeby DVD i zgodnie z planem potrwa do 23.30. Obok grupy Pendragon zaprezentuje sie Galahad, Mind Key oraz duet Gary Chandler i Steve Thorne. Otwarcie drzwi o 16.45.

Wszyscy, którzy w miniony czwartek w Bydgoszczy i w niedzielę w Warszawie słyszeli Pendragon, przekonali się, że zespół jest w znakomitej formie i nie bez powodu właśnie do Polski wracają aby rejestrować swój występ na żywo. - To najbardziej emocjonalna publiczność jaką mamy - mówi Clive Nolan.  Z pewnością nie zawiodą ich również katowiccy widzowie.

Wszystkie bilety na miejsca siedzące zostały wyprzedane. W kasach teatru można jeszcze kupić bilety na miejsca stojące lub ewentualnie liczyć na to, że przypadnie nam nie odebrana rezerwacja.

Wszystkie szczegóły koncertu TUTAJ

 

 

powrót do listy