PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-19
The Old Dead Tree bez gitarzysty

The Old Dead Tree bez gitarzysty

Gitarzysta The Old Dead Tree - Nicolas Chevrollier w specjalnym oświadczeniu zrezygnował z funkcji wiosłowego w formacji. Muzyk zdecydował się na opuszceniu grupy ze względów obowiązków rodzinnych, jako że gitarzysta oczekuje wkrótce swojego potomka.

Gitarzysta The Old Dead Tree - Nicolas Chevrollier w specjalnym oświadczeniu zrezygnował z funkcji wiosłowego w formacji. Muzyk zdecydował się na opuszceniu grupy ze względów obowiązków rodzinnych, jako że gitarzysta oczekuje wkrótce swojego potomka.

Nicolas tak tłumaczy tę decyzję: "Moja przygoda z The Old Dead Tree dobiega końca. Była to najcięższa decyzja, jaka przyszło mi podjąć, ale wkrótce zmieni się moje życie rodzinne wraz z narodzinami mojego syna Adriena w lipcu i właśnie to wydarzenie skłoniło mnie do dokonania tego trudnego wyboru, trudnego tym bardziej, że The Old Dead Tree było moją drugą rodziną i byłem z nimi przez prawie 10 lat. Wydarzyło się tyle zmian, od kiedy Manuel i ja powołaliśmy ten zespół do życia w lutym 1997, kiedy zdecydowaliśmy, że zrealizujemy nasze marzenie...Razem przeżyliśmy wiele trudnych chwil, zwłaszcza po śmierci Fredrica, ale również dzieliliśmy ze sobą chwile szczęścia, radości, dobre emocje. Jestem bardzo dumny, z tego, że mogłem przyczynić się do tego, w jakim miejscu obecnie znajduje się zespół, że jest rozpoznawany i szanowany na muzycznej scenie. The Old Dead Tree jest teraz gotowe na podbój świata i mam nadzieję, że im się uda, bo po prostu na to zasługują. Chcę również podziękować wszystkim naszym fanom za wsparcie, zarówno starym jak i nowym, wszystkim tym, którzy nam pomagają. Jeżeli nasza muzyka w jakikolwiek sposób was dotyka, jest to dla nas, muzyków, największa nagroda. Dziękuję również wszystkim tym, którzy byli częścią życia zespołu i jego historii - wiecie kim jesteście! I oczywiście moje myśli biegną do moich trzech braci, towarzyszy broni, muzyki i riffów: moich drogich Manu, Vincenta i Fouda. Ta wyjatkowa przygoda pozostanie na zawsze częścią mojego życia."

Nicolas Chevrollier
Nicolas będzie grał z zespołem jeszcze do końca czerwca, potem zastąpi go gitarzysta sesyjny, dopóki zespół nie znajdzie następcy Chevrolliera.
powrót do listy