PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-16
Norweskie zastępy nadciągają!

Norweskie zastępy nadciągają!

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek na dwóch koncertach w Polsce pojawi się legenda norweskiego metalu - Carpathian Forest. Wystąpią w warszawskiej Proximie i wrocławskim Klubie W-Z.
Już w najbliższy poniedziałek i wtorek na dwóch koncertach w Polsce pojawi się legenda norweskiego metalu - Carpathian Forest! Formacja nawiedzi Polskę w ramach światowej trasy koncertowej (22.IV - 2.06, Europa, Ameryka Płn i Płd, Australia), na której grupa promuje swój najnowszy, bezkompromisowy i kontrowersyjny album - "Fuck You All!!!!". W Polsce wystąpią w Warszawie i Wrocławiu.
 
Chociaż premiera krążka przesunęła się na 19 czerwca, to na pewno na koncertach nie zabraknie numerów z tejże płyty, jak również ze starszych, klasycznych albumów grupy, jak chociażby  ?Black Shining Leather?. "Nowy Carpathian Forest już teraz może uchodzić za jeden z najbardziej surowych i nieokrzesanych albumów w ich karierze, a w dorobku grupy uznanej za jeden z ostatnich bastionów ?true? b. metalu jest to nie lada wyczyn (...)" - tak o nowym dokonaniu Norwegów pisze Metal Hammer.
 
Jako support Carpathian Forest zagra Keep Of Kalessin - przedstawiciele epickiego metalu z Norwegii, których najnowszy krążek - "Armada" zbiera rewelacyjne recenzje na całym świecie, a w rodzimej Norwegii zadebiutował na 20 miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt!
 
Polskim akcentem trasy będzie nasza rodzima formacja - Hate. Zespół dołączył do europejskiej części trasy Carpathian Forest, w dniach 28 kwietnia - 28 maja. Grupa prezentuje głównie materiał z najnowszej płyty "Anaclasis", ale nie brakuje również kompozycji z "Awakening of The Liar".  Zespół wspomaga nowy perkusista - Hexen.
 
Bądźcie przygotowani! Mroczne zastępy nadchodzą!
 
Wiecej o koncercie TUTAJ
powrót do listy