PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2006-05-16
Megadeth w Roadrunner Records!!!

Megadeth w Roadrunner Records!!!

Roadrunner Records z dumą ogłasza, że został nową wytwórnią legendarnej formacji MEGADETH. MEGADETH i sam frontman zespołu - Dave Mustaine, to obecnie jedna z najważniejszych postaci na metalowej scenie, która na koncie ma miliony sprzedanych płyt...

Roadrunner Records z dumą ogłasza, że został nową wytwórnią legendarnej formacji MEGADETH. MEGADETH i sam frontman zespołu - Dave Mustaine, to obecnie jedna z najważniejszych postaci na metalowej scenie, która na koncie ma miliony sprzedanych płyt i jest niedościgłym wzorem dla całych zastępów młodych formacji. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pracować z jednym z głównych architektów współczesnego hard rocka i metalu. Już od lat, kariera Megadeth i droga Roadrunner Records rozwijała się w podobny sposób. To prawdziwie zabójcza kombinacja!" - zapowiada Mike Gitter, specjalista od A&R Roadrunner Records.

 

Sam Mustaine tak komentuje zaistniałą sytuację: ? To ekscytujące znaleźć się w miejscu, gdzie jesteś szanowany, rozumiany i doceniany. Prawda jest taka, że w tej firmie pracują ludzie, z którymi znam się już od lat. Jestem bardzo nakręcony już samą myślą, że spotykamy się wszyscy razem, żeby pracować nad nowym materiałem."

 

Megadeth rozpoczął właśnie pracę nad swoim nowym albumem, którym zadebiutują w barwach Roadrunnera. Płyta powstaje pod producenckim okiem Dave'a Mustaine?a, a także Jeffa Baldinga, który współpracował już z grupą przy okazji ?The System Has Failed? (2004). Sam Mustaine obecnie finalizuje skład legendarnej już trasy - Gigantour 2.

 
powrót do listy