49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2017-06-07
Metal Hammer Festival 2017 / Katowice - Spodek - znamy cały skład!

Metal Hammer Festival 2017 / Katowice - Spodek - znamy cały skład!

21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się METAL HAMMER FESTIVAL! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson!

Wśród pozostałych Artystów są także: Zeal & Ardor, Paradise Lost i Myrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM.

ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych m.in. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy Mentor. Muzycznie ARRM ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką oraz debiutancki krążek "ARRM", który ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

Percival Schuttenbach to jedna z najbardziej znanych polskich formacji folkmetalowych, która na muzycznej scenie działa już od 1999 roku. W swojej twórczości zespół łączy elementy słowiańskiego folku z metalem, rockiem a nawet muzyką progresywną. Dyskografię formacji zamyka album "Strzyga", który ukazał się w październiku zeszłego roku, a współproducentem tego krążka był Jacek Miłaszewski (m.in. Acid Drinkers). Grupa jest również twórcą muzyki wykorzystanej do gier "Wiedźmin 3: Dziki Gon i Gwint" oraz współautorem muzyki do projektu "Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża - 375/ 395 zł WYPRZEDANE❗

Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł WYPRZEDANE❗

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł

Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł

Płyta – 190/ 210 zł WYPRZEDANE❗

 

Bilety do nabycia na stronach:

shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie), www.Ticketpro.pl  www.Eventim.plwww.ebilet.plwww.Biletin.pl www.Ticketportal.pl 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl

 

powrót do listy